ipad

verdiğiniz her kuruşu fazlasıyla hakeden cihaz. başka aletlere verilen paralar haramdır.
http://drkokogyi.wordpress.com/2011/10/27/i-phone-i-pad-i-pod-i-paid/
http://drkokogyi.wordpress.com/2011/10/27/i-phone-i-pad-i-pod-i-paid/
http://drkokogyi.wordpress.com/2011/10/27/i-phone-i-pad-i-pod-i-paid/
http://drkokogyi.wordpress.com/2011/10/27/i-phone-i-pad-i-pod-i-paid/
http://drkokogyi.wordpress.com/2011/10/27/i-phone-i-pad-i-pod-i-paid/
http://drkokogyi.wordpress.com/2011/10/27/i-phone-i-pad-i-pod-i-paid/
ülkemizdeki hava atma merakı yüzünden fiyatları tavan yapmış firma ama benim için sorun yok daha fazla özelliği ve karizması olan başka markalar daha ucuza alınabiliyor ülkemin insanı sağolsun kazık yemeyi sevebiliyor
ünlü markalarin bizi keklemeyi en cok basardigi bir alanda it sektöründe öne cikan ve rakibi olamayacak kadar taklitleri cikan cihaz. türkiye `de gariptir ucuk fiyatlari mevcuttur buda sanirim görmemisligimizin yansimalari olsa gerektir
sosyetenin kullandığı markanın üreticisi apple tarafından üretilen ürün. genelde havanız olur. aa baksana mertin iphoneu var. genelde içinde doğru düzgün uygulama olmaz. çok eksiği var. appleın bu saçma tutumuna sinir oluyorum ayrıca. apple harici bir cihaza dosyatransferi yok, müzik yüklemek için itunes lazım. uygulama sayısı az (androide) göre. ayrıca ipad2de arka kamera 1mpx. ama ui tasarımı olarak harkulade.

(bkz: android)
görgüsüzlük abidelerinin son oyuncağı.
san francisco da 3. sünün tanıtımı yapılmış olan cihazdır. görünüm olarak 2 den pek farkı yoktur.
diğer tabletleri de kullandıktan sonra hakkında önyargı ile söylenen cümlelerin ne kadar haksız olduğunu farkedebileceğiniz apple tableti
ipad diyince aklıma hiç tablet gelmiyo laa direk orkide molfixe rakip bişimiş gibi.
dünyanın en gereksiz icadıdır bana göre, sırf üzerinde ısırılmış elma logosu var diye doğru düzgün işlem yapamayan o bilgisayara neden para verirler anlayamam...
microsoft'un tabletinin çıkışıyla, hiçbirşey yapmadan değerine değer katacak.
2013 yılına girerken çıkış tarihlerini noele denk getirerek türkiye'de inatla 4. nesil olarak adlandırılan new ipad retina çıkarmışlardır hatta onun da yanında mini olarak adlandırılan miniğini çıkarmışlardır. hiçbir android tabletin ulaşamadığı hıza ve kapasiteye sahip olan bu cihaz candır, bir tanedir.
maalesef memnuniyet açısından iyi düşüncelere sahip değilim ve anti-apple bir tüketiciyim. şöyle ki;

bence apple marka ürünlerin hiçbirisi değeri kadar edecek öyle aman aman bir cihaz değiller.
kullanıcıyı kısıtlamaya götürüyor. blueetooth yok, müzik yüklemek işkence....
özelliklerinde yazdığı gibi pil performansı başarılı değil, çünkü hata yaparak aldığım ipod nano 24 saat pil ömrü yazdığı için güvenmiştim ama ne yazık ki 6 saatten öte gitmiyor. servise verdim 2 kere kendileri test ettiğinde 25 saat gidiyormuş. duyda inanma.
çevremde gördüğüm her apple marka ürün kullanıcısı etrafta şarj edecek delik arıyor, o deliği bulduklarında da günde 2 kere felan şarj ediyorlar.
zaten birçok parça desteğini samsung tarafından karşılanan bir ürün beni hiç tatmin etmiyor. toplama cihaz gibi.
kendileri 3 boyutlu harita yapalım dediler, tepeden bakıldığında binalar yere yatık görünüyor. bunun desteğini yine google dan aldılar.
iphone 5 kamerası güneş ışığında çekilen fotoğrafta başarılı olmadığı kullanıcı tarafından bildirilirken tavsiye olarak da güneşte çekim yapacağınız zaman elinizi kamera üzerine tutarak ışığı engelleyin denildi.
ve dahası birçok neden... bunlar beni çok eğlendiriyorlar.
marka ve moda uğruna ısırılmış elmanın peşine düşen bilinçsiz tüketici çok var.
çantada taşımanın yasak olduğunu düşündüğüm zımbırtı. otobüste, metroda, okulda, cafede nerede olursa olsun eğer bir kişinin ipadi varsa o kişi mutlaka ama mutlaka ipadi çantasından çıkarır ve herkesin gözünün içine sokar.