kaşık pozisyonu

hayatını, yatağını ya da anları paylaştığın biriyle uyumanın en güzel şekli. iç içe geçmiş iki s'nin sevgi ve huzur sarmalında yarattığı pek estetik pozisyon.
bir süre sonra yeniden seks yapılması ihtimalini güçlendiren pozisyon.
geyler için daha uygun olan pozisyon. kadınların saçlarından dolayı arkadaki kişinin rahatsız olacağı kesindir.
birinin arkasından sarılıp uyumak kadar tam tersinin de zevkli olduğu sarılma şekli.. uyumak ne kadar güzel olsa da genelde yine seks ile sonuçlanıyor.
o sıkıntıya gelemem dediğim pozisyon. bana alan lazım rahat olamam öyle.
bir zamanlar hayatımın aşkıyla kocaman yatakta bile uyuduğumuz pozisyon. hayatın en huzurlu anları olabilir bazen.
kaşığa benzetemediğim romantik pozisyon.
her seferinde belimin tutuk tutuk olduğu ilk fırsatta arkamı dönüp uyumuş numarası yaptığım romantik pre-sex uyku pozisyonudur.
en çok sevdiğim uyuma pozisyonudur. sevdiğimin bana arkadan sarılması, kaşık pozisyonunda olmamız, kendimi çok güvende hissetmeme neden oluyor. kısacası, güzel bir şeydir. seks ile de sonuçlanabilir, uyku ile de sonuçlanabilir. bu tamamen tarafların azgınlık derecelerine bakan bir durumdur.
bu pozisyonda benim için en önemli husus maksimum temas yaratması, bunun için de mutlaka öndekinin kalçasının arkadakinin kasıklarının içine gömülmüş olmasını önemsiyorum, bunun için de biraz kıvrık uyumak gerekiyor ki bu da gayet rahat. hem sarılınan hem sarılan pozisyonunda olmak bana eşit derecede mutluluk veriyor. sevgiliyle yapılacak en güzel şeylerin başında geliyor bence.
arkadakine büyük, öndeki kişiye küçük kaşık denilen sarmaş dolaş pozisyon. küçük kaşığın sabah ereksiyonu ile uyandırılması farzdır.
çorba kaşığının pozisyonu sağ baştan birincidir.
tatlı kaşığı ise hep bir üstten bakmalar, bir elitizm göstergesi, bastıbacak boyuna bakmadan bir diva egosu ile *ortalı olarak tabağın kuzeyindedir.