kayganlaştırıcı

en açılmaz kapıları bile açan mucizevi anahtar yağı. <br> <br>üç türlüsü bulunur:silikon,yağ ve su bazlısı.yağ bazlı olanı tek kelimeyle berbattır.silikon bazlısı ise harikadır.gerçi tükürükle yapılınca daha bir hardcore olsa da,kaganlaştırıcınında hem münasip yere,hem penise sürüldüğü zaman ki çıkarttığı ses harikadır.
şimdiye kadar bu sözlükte adına başlık açılmamasına şaşırdığım gay friend madde. *
durax play in başarısından sonra rakibi ok inde 3 çeşit olarak çıkarttığı ürün.
ucuz yollu, şüphe uyandırmayacak alternatifi olarak johnsons baby oil de kullanılan gevşek madde.
bunu adamın aletinde görünce gülesim geliyo zeytinyağlı penis gibi vıcık vıcık
bir çok alanda farklı amaçlarda kaygan zemin ve ortam yaratmak için kullanılan malzemenin genel adıdır.
prezervatif kullanılacaksa kesinlikle su bazlı olanı kullanılmalıdır. yağ bazlı her tür ürün(krem-yağ vb.) latekse zarar vermekte ve güvenliğini riske atmaktadır.

temin edilemiyorsa alternatifi olarak ultrason jeli kullanılabilir. ecza depolarında satılan, su bazlı, anti allerjenik vs uygun bir maddedir. normal kayganlaştırıcı kadar iyi olmasa da ikame ürün olarak kullanılabilir.*
ky, en efsanevi lubricant markasıdır zannımca
siz bilmezsiniz. savaş yıllarıydı ve ekmeği bile karneyle alıyorduk. arko krem, vaseline, nivea, baby johnson sampuan, zeytinyağı, tereyağı ve margarin, o yokluk yıllarında tarafımca testedilmiş ve onaylanmış kayganlaştırıcılardır.
3 lira için ucuza kaçayım deyip kayganlaştırıcıdan vazgeçip bebek yağına yönelmeyelim . zira arada bir iki lira oynamaktadır . bebek yağını tercih etme sebepleriniz olsun ki kullanışlıdır . aleo vera olan bebek yağından ve ekstra hissetli kayganlaştırıcılardan uzak durun . vanilya en iyisi canlarım . yoksa seviştiğiniz adam '' of çok sıcak , ya yakıyor mu bu ? '' der , olayınız yarım kalabilir ya da bir kaç saaten fazla devam edemezsiniz .
dün olmazsa olmaz olduğuna iman ettiğim mucizedir. lütfen opsiyonelmiş muamelesi yapıp kendinize acı çektirmeyin, sonrası çok zor oluyor.
prezervatif markalarının kayganlaştırıcıları 150-200 ml'si 20 lira civarında. ama medikallerde bulunan ultrason jelinin litresi 2 liradır. çok kullananlar için tercih sebebidir.*
bakınız: ayı sözlükteki terbiyesiz başlıklar. biraz edepli olur musunuz lütfen. cık cık cık cık. en edepliniz konuşuyor burda. heeyy asla taraf sessiiiz.
avuç ortasına "tuuuhh"...
her türlü başka bir yuvaya, cisme, uzva girebilen cisim ve uzuvları, sokmak, geçirmek, itmek, yağlamak gibi eylemlerde, sürtünmeyi en aza indirmek üzere kullanılan akışkan jölemsi madde.
masaj losyonu adıyla satılmaktadır.
huylandıran bir seks malzemesi. ıslak ve yapış yapış olan hiçbir şeye dokunmadan* sevişebilsek keşke.
hala ihtiyaç duyduran pasif bir partnerim olmadı.
  • /
  • 2