kızım lezbiyen olsa intihar ederim

chp milletvekili süheyl batum un iddiasına göre bir akp milletvekilinin sarf ettiği söz öbeğidir.

http://www.habervesaire.com/news/kizim-lezbiyen-olsa-intihar-ederim-2534.html
çükünü de kessen sonuç değişmez..

bu durum elde olmaz koskoca milletvekili olmuşun beyin sıfır..

e kızını değiştirme imkanı olmadığına emin olduğunu ve duruma da katlanamayacak, kendini aşamayacak bir yapıda olduğunu kabul ettiği vakit, eylemini destekleyebilecek olan kişidir. en azından yalan yanlış yöntemlerle kızını intihara sürüklemeyi tercih etmeyecek olan teyzedir.
oğlu gay olsa sülalesini yakacak insandır bu. kendini yok saysa kafidir gözümüzde. en azından bir homofobik sayı azalır. gerçi şu durumda da ölse sorun yok, ne koparırsak kar. zaten yaşadığı kabahat.
iyi yapar,kızına yaşatacağı onca şeyi engellemiş olur ve belki bu sayede kızının intihar etmesini engeller
bir şeylerden şüphelenmiş olsa gerek ki görülen geçmiş zaman kipi yerine geniş zaman kipini tercih etmiş, cümlede. her ne kim şahıs.*
ısrarla başlık dışında haberi okumuyorum. her ne kim bunu söylüyorsa gerçekliklerden korkmaması gerektiğini bilmeli. ya da kısaca acı ama gerçek diyecek biri için bir kişilik kontenjan açmalı hayatında; dostlar kabaresi balkonunda.
eşcinsel cinayetlerine bir kurban daha vermemesiyle şaşırtan açıklama. ama hani politikacılar hatalı yönetimler sonrası istifa eder ya, işte o hesap sanki bir hata yaptığını düşünüp hayata veda etmeyi seçmiştir. elbette ki bu hatada payı vardır ama onu ortada olduğu gibi bırakmaya hakkı da yoktur. çünkü hep alışmışız büyütüp evlendirmeye, sonra çocuk doğurmasına, sonra o çocuğun evliliği ve yeni çocuklarına. o kadar aynılara alışkınız ki, farklılıklar karşısında ancak kaçıyoruz. insan zaten hep bilmediğinden korkarmış.
kızı için değişen bir şey olmazdı. en fazla teselli seksi yapmaya giderdi.