koç burcu

kafasını öne eğmiş size doğru gelen birini görürseniz bu burç grubundandır haberiniz ola.. öle "vanilla sevişme" ,"soft dokunuşlarla ilerleyelim" falan bilmez toslaşa toslaşa sabahı edersin demedi demeyin... inandığına gözü kör bir sadıktır, olaki bir bağı yoktur kimseyle, cumartesi tekyon kalabalığını "tek tek zamanla olur bu iş" deyip hedefe alabilir. senden önce girer kavgaya huyu bu korumayı sever...çok bunaltmayacan, sorgulamayacan o ait oldugunu bilir, hoplar zıplar çayırda çimende zararsızdır gelir dizinin dibinde yerini bilir. eğlencelidir, rekabeti sever, tahrik olma konusunda pek çaba sarfetmenize gerek yoktur o zaten hazırdır zirveye tırmanmak için, flörtü sever fıldır fıldırdır gözleri, helede etrafında onu tutan birkaç aday olsun....seyreyle gülüm eğlenceyi...
sözünde duramayan, özgüveni olmayan, gıcık şahsiyet. hayat boyu illa birileri onu iteleyecek. var ya, bütün ev kuşları, ana kuzuları genelde bu burçtan çıkar. bunun sevdası bile bir halta yaramaz. genelde platonik takılır haspam. yoktur ki cesaret denen şeyin zerresi bunda, gidip de söylesin. hadi bir mucize oldu zar zor söyledi ve siz de bir halt edip buna uydunuz. eğer uçarı, hayatla eğlenen, aşkta heyecan arayan bir kişi iseniz bittiniz kuzum siz. duygusal takılır bu koçlar. sıkıcı mı sıkıcıdır. her an ahlanmaya meyillidir. ona bir şeyi bin kere anlatın anlamaz. bir de anladım havaları ve sonunda anlattığınız şeyin tam tersine yorumları yok mudur.deli olursunuz. soru sorup ne olduğunu anlamaya kapasitesi yetmez. ama toplum tarafından sevilir. niye, çünkü kendinden başka kimseye bir zararı yoktur. öyle hileyi, yalanı becerecek zeka yoktur ki onda. siz ona fıkra anlatın o gülsün, bir şey anlatın o dinlesin. başka bir işe yaramaz. kıskanç, gıcık ve sıkıcıdır.

valla ben demiyorum bi yerden buldum.
duygusal,şıpsevdi ama tehlikeli
burçlardan anlamasam da dahil olduğum burcum.
bu burcun hem erkekleri hem kadınları,kişilik açısından iktidarı elinde tutuyorlar. lider olma kompleksleri ve baskın olma istekleri, sanırım onları biraz itici yapıyor.

bunun dışında koçlar genel olarak tertemiz bir yüreğe sahip olan,dürüst,kimsenin kötülüğünü kolay kolay istemeyen,kin küslük nedir bilmeyen insanlar olurlar. her türlü severim. hiç anlaşamadığım bir koç olmadı şimdiye kadar anacım..
inanmadığım burcum. alakamız yok.
çok sevgili burcum...tam 'kolay değil,olursa bu bir olay'dır.eyvallahı olmaz.gelecekteki sevgili adaylarıma sabırlar diliyorum.
kendi burcum olduğu için derinlemesine araştırdığım burç, bütün özelliklerini taşıyorum. olumlu yönleri: heyecanlı, tuttuğunu koparır, lider, sanatçı, eğlenceli, sadık dost, güvenilir; olumsuz özellikleri: sabırsız, bencil, yer yer düşüncesiz, siz hastayken size bakmaz, ama hastalandığında şımarık bir çocuk gibi sizinle ilgilenilmesini ister, gelgitleri çoktur, duygularını uçlarda yaşar, ortası yoktur.
bunlar dışında tutkularının peşinde koşar, aşık olduğunda gözü dünyayı görmez ama heyecanı saman alevi gibi olabilir, ilgisini sürekli canlı tutmanız lazım. sevdiği içi sürprizler hazırlamayı sever, peşinden gittiği kişiyi/şeyi elde edene kadar takip eder ancak elde ettiğinde hevesi geçebilir. çok romantik olabilir ve sekste doyumsuzdur. bir daha bir daha isteyebilir.
bencil, sabırsız, gözü kara, kendine aşırı güvenli, dışa dönük, çapkın, çekici...
geneli kendine fazla guvenir. kotu mu bu? sanmiyorum
kesinlikle mazoşisttir ama. ona iyi davrandiğiniz surece size iyi davranmaz. ne zaman siklememeye başlarsiniz o zaman adam olur. kendisine surekli kimse vazgecilmez degil olum... mesaji vermek lazim. baskin olup kendilerine baskin gelen insanlari severler
bencildir. bu sizi sevip saydigi surece sikintili bi durum degil. dusunsun kendini ne var yani...
dengesiz espri yapar. yuzune guldugunuz surece siklemez, saçma tavirlarini "ne diyon lan salak! lafini bil de konuş" diye yuzune vurup laf soktuğunuz surece de duyarli olur. ona karsi hissedilen affedicilik sadece bi baska tavizdir. gururlu ve acimasiz davranip taviz vermemeniz gerekir ki bu da ciddi manada yorucudur. ve sevgiyi belli etmek bile bi yerde kasar insani yine götü kalkicak korkusu eşliğinde...
espriden falan anlayan bu tayfanin en guzel yaniysa ilişkide sahiplenici olmalaridir. çekici midir? absulıtli
ama bi balik burcu icin "olsun ya buna değer" diyemediği sürece gereksiz bi yorgunluktur
mensubu olduğum burç.en sevmediğim özelliğimiz ayrıntılara çok takılıp küçük beynimizi * hunharca yormamız.en sevdiğim özelliğimiz ise dünya yıkılsa bir gün üzülüp ikinci gün o dünyayı tekrar ayağa kaldırmak için cansiperane azimli olabilmemiz.
(hz. muhammed , hz. isa , hz. ali) fatih sultan mehmed,
descartes, tenesse williams, vincent van gogh, herbert von karajan, neşe karaböcek, yüksel uzel, johann sebastian bach, charlie chaplin, joan crawford, marlon brando, ömer şerif, fatih sultan mehmet, dr. yıldırım aktuna, zeki alasya, sakıp sabancı, kadir inanır, pop şarkıcısı yaşar, nurgül yeşilçay, deniz akkaya, hüner coşkuner, kayahan koç burcu olan bazı kişler.
akrep ve ikizler burçlarıyla birlikte yatakta en başarılı burçlardan biridir. deneyim konuşuyor!
nedense bana pek bir çekici gelen burç. bencillikleri yüzünden hiç anlaşamıyorum o ayrı.
fevri mi sanki biraz...
bir de duygusal, sosyal zekaya sahip, deli dolu, ikna kabiliyeti yüksek, hareketli, sevdiği kadını/adamı bulursa da çok tatlı bir partner.
seviyoruz, beğenerek takip ediyoruz. *
benim o ben nolur ben nolurr
sevgili kişisidir o. biraz inatçı, dediğim dedik. ama birtanedir o birtane.
ego,ego,ego tayyip gibi hep ben hep ben tayyip gibi illa benim dediğim olacak,tayyip gibi hep beni dinleceksin,tayyip gibi her şeyi bana soraksın.aldıkalrı nefesin yüzde 40'nı ben derken harcarlar.en kötü huyları birilerini yönetmeye çalışmaları.iyi özellikleri ise sadık,sevdiklerine gözterdikleri özendir.ha bide düzen takıntıları var.iyi insanlar genelde ama şu yönetme arzuları her şeyi bok ediyor.
bir liderlik isteği göze çarpar ve bunu becerirler. iyi dostlardır lakin sevgiliniz ise bencillik özelliklerinden ötürü kavgaların çıkması çok olası sevgili insan
  • /
  • 2