koltuk altı kılı

kaslı kol altlarında 3 numara halde yakışana süper yakışan yakışmayana hiç yakışmayan bakımsız halde pis kokan kıl.
bakteri üretir koku yapar.
erkeğin koklamaya kıyılamayan gizemli kuytusunun tahrik edici süsü.
çalı gibi olanları rezalet görünen ve kokan ama hafif kıllı olanları seksi görünebilen tüyler.
iki sene önceki yaz tanışıp çok hoşuma giden bir kızla sohbet hatta flört ederken kızın kollarını kaldırmasıyla hayallerimi yıkan, erkeklerde de itici ama kadınlarda tiksinç duran şey. bir ara öyle bir moda bile vardı hatta kadınlar uzatıyodu koltuk altı kıllarını. (bkz: julia roberts)
c6885
yakından gördüm uzatanı bütün seksapali gitti bir anda çok fena çok.
çok sık çıkmıyorsa, seyrekse, yakışıyor. yok orman gibiyse pek hoş durmuyor. genelde yakışıklı basketbolcuların smaçlarında orman gibi koltuk altı kıllarını görerek adamın seksapelitesini fena halde bozan bir görüntüden biliyoruz. türk kültüründe erkekler tarafından da alınıyor, çoğunlukla tıraş jiletiyle girişldiğinden koltuk altını kaymak gibi yapıyor. bu görüntü de bir batılı için fena halde feminen bulunur aslında. makina ile kısaltılıp da ne kaymak ne orman, ikisinin arası daha makul bir sonuç elde edilebilir.
kurokuma'nın koltuğun altına girmiş hali. * * * *
eğer kokmuyorsa fazlasıyla seksidir. bazen kokuyorsa da seksidir ama o başka fetişlere kalsın...
ülkeye döndüğümde en üzüldüğüm şeylerden biriydi ne yazık ki tıraşlı koltuk altları bana hiç çekici gelmiyor neyse ki geçen bir çocukla tanıştım mükemmel seksi koltuk altları var bikaç kere daha görüşelim bırak şu deodorantı diyeceğim ki güzelce bi yalayabileyim