lezbiyen barlarda sürekli kavga çıkması

özellikle fazla maskülen ablaların birbirlerine haşin haşin bakmasıyla başlayan sonra feminen kızları paylaşamama ile ateşlenen ve en nihayetinde itiş kakış kafalarda bardak şişe kırmaya kadar uzayan lezbiyen kavgaları barların vazgeçilmezi olmuş. bu kavgalardan bıkan lezbiyenler de artık o mekanlara uğramaz olmuş. umarım istanbul da en kısa sürede doğru düzgün lezbiyen mekan açılır çünkü şuan gidilebilecek kaliteli bir mekan yok.
çogunlukla butch ablalarimiz kavga çikarmaya meyilli sag olsun amaçlari eglenmek degil birisi bişey yapsada kafasına bira şişesini indirsem modundalar birnevi kendini göstermek istemelerinden kaynaklı oldugunu düşünüyorum bu durumun, merdiven de duran insana bile şataşiyolar başimiza gelmişti bi kere itiriyolar falan olay çıkarmak için he he diyip geçiştirsen bile kötü kötü bakışlarıyla tahrık etmeye çalişiyolar sagolsunlar onun için bi çok mekanda kalitenin olmadıgını düşünüyorum zaten pekte gitmiyorum ne zaman kalite gelir istanbula böle mekanlara onu da bilmiyorum.sanirim böle insanlarin kafa yapısını degiştirdiklerinde kalite gelicektir.
toplumsal cinsiyet rollerini içselleştirmenin bir sonucudur. çok içki içebilmek, yanındaki kadını namusu olarak görmek, icabında onun için kavga etmek, dayılanmak, hişşt birader ayarı çekmek gibi "erkeklik" göstergesi abuklukların sahiplenilmesiyle ortaya çıkar ki, içine "erkeklik" kaçmış erkek kadar kadının da ne çekilmez ve gereksiz bir şey olduğunu göstermesi açısından ibretliktir.
tassaklarini kasiklarinda degil gögüslerinde tasiyan agir abilerimiz sebebiyledir.
bu tarz barlar bir nevi belgesel şöleni sunar. bu tür abilerimiz/ablalarımız tam anlamıyla süksesyon örneğidir. süksesyon tam anlamıyla bu kişilerde can bulur. öncelikle ceplerinde bir miktar para ve yüklü özgüven ile bara giriş yaparlar bu göçetme evresidir. sonrasında güzel bir masa bulamazsa güzel bir köşeye geçer ve şartların olgunlaşmasını bekler, işte bu da yerleşme ( hayat bulma) evresidir. bir süre sonra henüz sadece kendilerine özgü olan 360 derecelik kadraj açılı görüş sistemi ve saniyede hafızaya 10 frame görüntü atabilme özellikleri sayesinde etrafı tarar ve kendilerine uygun eşleşme sağlamayazsa rte gibi b planını uygular ve kendi gibi olan "kardo", "hacı", "abi", "dayı" kod adlı başka abileri bulur ve arkadaş olur, bu durum başlı başına bir kümeleşme (istila) evresidir. yine de bu evre çok uzun sürmeyecektir, dayı kod adlı genç ile hacı kod adlı genç bir süre sonra zaten sevgilisi olan bir dişi için birbirlerine girecek ve akabinde onun için rekabet edeceklerdir, al sana rekabet evresi. duruma tepki veren abi ve kardo bu duruma tepkilerini göstererek cilalı tepki evresine girecekler ve her biri ayrı ayrı dikkat çekerek o ortamın içerisine doğal olmayan yollarla yerleşmiş olacaklardır. bundan sonra ise en boktan evre olan kararlılık evresi gelecektedir, bu durum bir dişi ile çiftleşilinceye (çift olmak) kadar kararlılık ile sürdürülecektir. bilimin gözünü seveyim, yoksa olanlara hiç anlam veremeyecektim.

edit büdüt; imla
iki masculen ablanın kavga edişleri çok komiktir hele birde kısa boylularsa.
(bkz: g*tünü keserim lan senin çakma erkek) ; oysa kendisi de çakma erkekten farksızdır.