rüyada boşalmak

genellikle kafanda birşeyler kurduğun kişiyle rüyada sevişmek veya seks yapmak sonucunda uyku esnasında boşalma faaliyetinin gerçekleşmesi.


(bkz: kamyonu devirmek)
ergenlik çağında 31 çekmek garip gelirken bana. iki aya varmaz rüyamda seksle boşalırdim...
boşaltacak bir misafir geleceğinin habercisi.
sadece 1 kere 13 yaşında oldu. daha sonra fırsat vermedim demek ki. erotik rüyalarımda uyanma ile sonuçlanır hep. keyif yarım kalır.
genelde her erkeğin başına uykusunda gelen bir durum.
kamyonu devirmek te denir, şahsen bu olay başıma gelmemiştir.
uykuda sevişmenin ıslak* meyvesi. zaman zaman sevişmelerinizden çok daha şiddetli orgazmlara yol açar. uykudan uyandıran cinslerine bizzat tanık oldum.
aslında sıkça yaşanmıyor. boşalma anına kadar uyumaya devam edemedim hiç, bu faaliyeti kendim sonlandırıyorum evet sonuna yetişiyorum hep.
uzun süre bir ilişkiye girmediyseniz veya 31 çekemediyseniz. başınıza gelebilen bir olaydır. erotik rüyaların biricik hediyesidir. *

tam boşalacağınız anda uyandırır sizi. öyle bir meret.
şu aralar başıma gelen olaydır.
her ne kadar rüyanızda taş gibi herifi yediğinizi görüyor olsanız da aslında görülen uyku sırasında yatak, yastık, yorganla hard seks yapma durumunun sonucudur.
sanırım hiç yaşamadığım olay. yaşasaydım anlardım sanırım.
olm astral gündem çalkalanıyorken buna mı taktın diyenleriniz olabilir, lakin ergenliğimin ilk zamanlarından beridir büyük bir yaradır benim için, yurtta kalırken, ev arkadaşlarımla yaşadığım dönemde vs. herkesin sıklıkla cinsel içerikli rüyalara bağlı boşalmalar yaşadığına şahit oldum. benimse değil rüyamda boşalmayı, bir kere bile cinsel içerikli bir rüya görme durumum dahi olmadı, bu kendimi hep eksik ya da libido bakımından düşük olduğum ile ilgili kaygılara, kendime dair öfkelenme ve telaşa sebebiyet verdi.

onları ölesiye kıskanır, hatta sonradan birbirimize açıldığımız hala kabullenmek istemeyen platonik sevgilime hakaretlere varan seviyede çıkıştığım olurdu..

çok sık mastürbasyon yapıyor olmam, yıllardır aktif bir cinsel hayatımın olması bunun bahanesi olamaz, pek çok forumda vs okuduğum kadarıyla günde 2 defa mastürbasyon yapıp da gece rüyalanan insanları duydukça iyice öfkeleniyorum..

yok mudur bunun bir yolu yordamı?
konu ile ilgili bilgi sahibi arkadaşları tartışmaya davet ediyorum..
bildiğim kadarıyla vücutta üretilen meni miktarı ve üretimin devamlılığıyla direk ilişkili. buna bağlı olarak cinsel içerikli rüya görmeden de yaşayabileceğiniz, kanallarda biriken meninin doğal yoldan dışarı atılması durumu.
bu yüzden düzenli cinsel hayatı olan ya da sık mastürbasyon yapan kişilerde görülebildiği gibi, uzun aralıklarla boşalan kişilerde de görülmeyebiliyor.
boşalmanın sıklığından bağımsız olarak; oluk oluk boşalan adamlarla, damla damla boşalan kişiler arasındaki fark gibi.
iyi bak, duş filan al, boşalmışsındır sen!