sigara içen erkek iticiliği

kokusundandır net. bu nedenle içerisindeki tütün miktarını miminumda tutup ot miktarını maksimize ederseniz hem sigara içerken güzel kokular yayarsınız hem de yanınızdaki kimse bunu dert edemeyecek kadar rahatlamış ve koy götüne sevişelim moduna çoktan girmiş olacaktır.
izmariti yere attığında tavan yapan iticiliktir.
iticilikten ziyade her halükarda, bünyemin dumana maruz kalmasını kaldırmıyorum. o dumanlar yüzüme vurdukça gözlerim yaşlanıyor, dumanı içime teneffüs ettikçe ölüyorum. ölüyorum anlasana!
djarum black içen erkek çıtırtısı ile önlenebilecek hede
üstü başı, ağzı sigara kokan erkekteki iticilik. yanına yaklaşılmaz. asla karizmatik değildir, mide bulandırır.
size ne elalemin sigarasından? sigara içenler de sigara dumanından rahatsız olan insanlara bayılmıyor. hatta sosyal ortamlarda genellikle ayrı yerlerde bulunuyorlar. böyle insanların suratına suratına üfleyesim geliyor. sanki biz sigarayı çekici görünmek için içiyoruz da itici görünüyoruz.
sigara kokusundan ve duman altı olmaktan rahatsız olmadığım için dikkate bile almadığım iticilik.
kokusunun (ağzı ve vücuda sinen koku) fenalığının yanı sıra döllerinin tadı da kötü olur. bu yüzden sigara içenle olmaz.
sigara sevmeyen sevenle sevişmesin. sigara seven sevmeyenle sevişmesin. bu kadar basit. gıy gıy bık bık uzatılacak mevzular değil bunlar. ben de sigara içmeyeni itici buluyorum hıh hadi bakalım^^