sikmek

sikin iki rahatlatıcı eyleminden biri. biri işeme fonksiyonudur ki özellikle çok sıkışılan zamanlarda bulutlara uçurur, diğeri de zevkten bulutlara uçurur. sikmek sikmeye kıyamamaktan bağımsız sikene de sikilene de zevk vermeyi hedefler. söylenişi bile ayrı tahrik edicidir.
penisin vacinaya yada göte girmesi. erkeklerin yaşam sevinci. sike yürüyen kanın gazabı. orgazmla sonuçlanan inanılmaz zevk. uygarlıkları devletleri çökertecek kadar güçlü bir duygu..
her gün sağ elime yaptığım eylem.

o değilde yeryüzünde sanırım bi ben olacağım,eliyle evlenmek zorunda kalan insan.
ereklerin bedenlerinden güç alarak savurdukları tehdit.
göbekli bir aktifin ağzında tahrik ediciliğin zirvelerini yapan eylem ve söz.
çok merak ettiğim ama asla tadamayacağım bir duygudur. erkekler sikmeyi de sikilmeyi de deneyimleyebiliyorken nedir bizim bu halimiz.
çoğunlukla küfür maksadıyla sarf edilen kelime. düşmanımıza söylediğimiz bu kelimeyi bifiil en sevdiğimize yapmamız ayrıca ironik. bir de 'insan sevdiğini siker mi' ikilemi var. madem siker neden sevmediğimiz insanları sikmekle tehdit ediyoruz. bu tehditin altında 'seni sikersem aslında seni sevebilirim' fikri mi yatmakta? yani düşmanlarımızı esasında onları sevmekle mi tehdit ediyoruz? bir de şu atamalar hala olmadı. kafanı siktim sözlük kusura bakma. sizi seviyorum, sevdiğimden sikiyorum esasen.
bazen küfür, bazen sevgi dolu bir kelime. gibi gelir insana tuhaf...
bugün bir çok başlıkta bahsi geçen vukuat. *
erkek olduğunu hatırlatır