sözlükte tek online olmak

inanılmaz bir duygudur. bütün ayı sözlük sizinmiş gibi hisseder ve davranırsınız. mesela hayallere dalarsınız, ne bilim şu an orta yere sıçsam kimse görmez gibi ya da vur patlasın çal oynasın be, çıkar üstündekileri, soyun anadan üryan, takıl kafana göre, vücudunu okşa, kendini sev, tatmin ol istersen. ama bir süre sonra nedense bir sıkıntı çöreklenir, benim işim ne burada demeye başlarsınız. diğerleri nerededir acaba? hangi sevgililerinin koynunda ve hangi huzurla sabahı etmektedirler. kaçı acaba tam da şu an sevişmektedir. karınları aç mıdır acaba? ya üşüyenler? duygusala bağladım gene. ben çıkıyorum birader. biri gelsin tek başına kalsın ve bu başlığın altını doldurmaya devam etsin.
sabahlari karga bokunu yemeden kalktigim icin çokça rastladiğim durum.yaziyorum yaziyorum siliyorum bazen eğlencesine.bundan bile mutlu oluyorum.heheey hohoyyy hayat ne güzel*
ahh sözlük ahh nasıl anlatsam bu durumu bilemedim bir türlü diye iç geçirdiğim durumdur.

online yazarlar

1 kayitli onlayn (1)

· tra jedi (+) (-)(?) *
04.53 itibariyle serkan' 'ın başaracağı zor iş. kendisini tebrik ediyor kalan hayatında sağlık ve mutluluk diliyorum.
an itibariyle yaşanan durumdur. vahimdir, utanç vericidir. o değil de şimdi inciciler ziyarete falan gelse misafire rezil olacağız. ben bi çay suyu mu koysam ne..
şu an yalnızım ve korkuyorum sözlük. uğursuz bir rüzgar aç köpekler gibi uğulduyor dışarıda. tekinsiz ayak sesleri duyuyorum belli belirsiz. dört tane online ziyaretçi var etrafta. cam gibi gözleri gece kuşları gibi parlıyor zifiri karanlıkta. avının üzerine saldırmaya hazırlanan yabani hayvanlar gibi boğuk homurtular çıkararak pusuya yatmışlar. en uygun ani kolluyorlar. alfonso kapıları sikaca kilitledi. onlara tas attım ama gitmiyorlar. her an kapıyı yada cami kırıp içeri gireceklermiş gibi sanki. beni sikmezler bu saatte değil mi sözlük?
sözlükle başbaşa vakit geçirmektir. sözlük dün gece harikaydın. numaramı biliyorsun ara...* *
sözlükteki tek online yazar olma durumudur. insanın kendisini sabah erkenden tükkanı açan çalışkan esnaf gibi hissetmesine neden olur.
özellikle geceleri 3 ten sonra rastlanılan, sözlüğün bana aitmiş hissine kapıldığım durum. sabahın 7-8 ine kadar devam eder.
an itibariyle yaşadığım durumdur. güzel olan şu ki 10 tane de online kullanıcı bulunmakta aynı zamanda. her zaman burada gördüğümüz yazarların haricinde bu satırları okuyacak olan bambaşka on dünya. sözlükte tek online yazar olmak ancak günün bu saatlerinde mümkün olsa gerek; tan vaktinde. bir şehrin en güzel göründüğü zamandır benim için; en saf, yalın ve karmaşadan uzak. yalnız sokaklarında dolaşmak yerine sayfalarında dolaşmak sözlüğün neredeyse aynı duyguları yaşatmakta.
bugün başıma bir kaç defa gelen ve de acaba güneş mi geçti dedirtendir.
a haha a ha sözlükte tek online'yim. sözlükte çıplak gezip, tuvalet kapısını kapamadan işeyebilirim yada yapamam ama olsun buralar hep benim şuan. eskiden buralar hep dutlukmuş sonra dedemler yerine sözlük yapmışlar.
açıkcası bana hiç bir şey hissetirmez.
günlerdir uğraştığım, sonunda ulaştığım hedef.**
kendini sozlugun admini gibi hissedersin.