tek gecelik aşk

sonuçta aşk olmayan aşktır.
tamamen cinselliğe indirgenen ama tek gecede aşık olunan, arada fiziksel birleşme olmasa da, bir daha görünmeyen ya da akla gelmeyen aşktır.
aşkın tek geceliği nasıl oluyor...
tanımı hala yapılamamış olan aşkın süresine göre de bir şey denilemez. kişi aşk diyorsa aşktır.

(bkz: aşkta yarın yoktur sevgili)
doktorlar haftada en az üç kere düzenli aşk öneriyorlarmış; cümlesinin gizli zarf tümleci.
uykuda kamyon devirmekten başka mantıklı açıklaması olmayan bir kavram olsa gerek.

(bkz: aşkın bokunu çıkardınız kokar tabi)
yatağa atma bahanesi olarak aşk öne sürüldüğünde gerçekleşen aşktır. tıpkı internet bağımlılığı bağlantı kesildiğinde bitiyorsa, bu aşk da en geç sabah olmadan biter. yoksa seks diyen yüzünüz ortaya çıkar.
aşkın teki çifti olmaz yaşanılan her şey güzeldir
var olan bir karmaşanın üzerine kısa olması eklenmiş bir durum. vazgeçilmesi gerekir, sürüklendiğin yer cehennemin dibidir. bir daha yukarı çıkmaya uğraş işin yoksa.
anlatım bozukluğu içeren kelimedir. "tek gecelik" ve "aşk" kelimeleri zıt kutuplardır, beraber kullanılamazlar. * * *
spermlerini boşaltma güdüsünün verdiği azgınlıkla beğenilen bir tipin aşık oldum nidalarıyla yatağa atılıp tadına bakılmasıdır. aşkın ömrü tek gece olsaydı heyy gidi heyyy her gecenin sabahı etraf mecnunlarla dolardı. aşkı tanımlamaya ne tek gece ne de tek hece * yeter sadece yaşayanlar bilirler ama anlatamazlar.
nedense bana çok mantıklı gelendir..aşk birini tanıyana kadar devam ediyor,tanıyınca ya derin bir sevgiye saygıya dönüşüyor ya da kıçınla gülüyosun adama, tek gecelik aşkta aldatacak aldanacak yalan söyleyecek zaman bile olmuyor,süper bişi lan bence
külkedisinin 12den sonra eve dönmesi gerektiğinden prensle geçirdiği saatlere verilen isim.
bir gecede harcanan condom sayısıyla hesaplanır.
taraflardan en az birinin beyanına göre aşk olarak tabir edildiyse, süresinin değil işlevinin ön planda olduğunu bilmekte fayda var..