torrent

günümüzün arşivciliğine en büyük katkı sağlayan program.öncelikle programın çalışması için internetten herhangi bir torrent programı indirmeniz gerekiyor.bunda benim tercihim utorrenttir.bu programı kurduktan sonra yine torrent sitelerinden bunda da benim tercihim torrentz.com istediğimiz film,dizi,sanatçı ya da oyunun adını arama yerine yazıyoruz.arama kriterlerine filmlerin oyunların dizilerin ingilizce isimlerini yazarsanız daha kesin sonuçlar alırsınız.yazdığınız başlığın altında birtakım torrent siteleri göreceksiniz.bunlardan birine tıkladığınızda * bilgisayarınıza küçük bir dosya inecektir.buna bastığınızda en başta indirdiğiniz torrent programı aktif olacaktır ve indirmek istediğiniz şey yüklenmeye başlayacaktır torrent programı sayesinde.
kotasız internet kullanıcıları için tam bir arşiv depolama programı,online sitelerde kalitesiz film izlemek istemeyenlerin tercihi
türkiye ye ait torrentler için bitturk.net olsa da,her şeyimizde olduğu gibi buna da üye olmak için bir dayınızın olması şart
aksi takdirde 40 euro ücret talep ediliyor... arkadaşınızın üyeliğini kullanıyorsanız ip den dolayı ratio ve seed de düşüş yaşanıyor
kişisel tercihim btjunkie.org uzantısınsan anlaşıldığı gibi ücretsiz bir kaynak,ne istersen yaz,şak diye serilsin önüne
tek sorunu türkçe torrentlerin çok az ve güncel olmaması...
dizi ve belgesel indirmek için eztv.it kullanabilirsiniz. günlük olarak dizileri takip etmede en iyi sitedir kendisi. kullanımı da oldukça kolay.
heteroseksüel erkeklerin anlamını çözemediğim bir şekilde kullanabilen kadınlara bayıldıklarını keşfetmemi sağlamış program. adeta futbol maçı izlemeyi seven kadın etkisi yaratıyor üzerlerinde çok ilginç.
kat.ph sitesi favorilerim arasında olan muhteşem her şeyi indirebilmenizi, bulmanızı sağlayan program gerektiren bir uygulama. özellikle diziler online izlenilebilen sitelerden telif hakları sebebiyle silinmeye başlamasıyla bulunmaz bir nimettir torrent olayı.
işinizde gücünüzdesiniz, çalışıyorsunuz. iş yerinizin size sağladığı sınırsız 8mblik bir internet kullanıyorsunuz. her şey güzel. birden internet hızınız yavaşlıyor, ve kaplumbağa gibi oluyor. herkes de o an birbirine bakan bir bakış oluyor ya, işte o bakış torrent.
sayesinde en güzide porno oyuncularıyla mesai harcadığımız, en büyük nimetlerden biri
bir arkadaşımın "artık torrent kullananların ip adresleri yetkililer tarafından belirlenecekmiş, kullananalara cezai işlem uygulanacakmış" sözleri üstüne bir süredir tırsarak kullandığım nimet.
albüm, film, oyun indirirken mükemmel olan dev icat.
"allah olsa tapardım" dediğim paylaşım temalı tatlış bilgisayar programı.
almanya'da kullanmaniz halinde yuklu miktarlarda ceza odemenize sebebiyet veren program.
genellikle dizi film indirmek için kullanılan programdır. örnek bir torrent sitesi https://www.methbox.com/
sayesinde 400 gb'lık* bir arşiv yaptığım mucizevi site.

https://1337x.to/home/ sağlam bir torrent sitesi.
@pashaart cimdan egitimini aliyorum su an. torrent nasil kullanilir
filmler için yts.ag yi tavsiye ederim güzel kaliteli filmler var blu-ray kalitesinde
genelde oyun için kullanıyorum.
ah birde şu blackboxla uğraşmasam..