trolltunga

yeni sözlükçümüz. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
trolltunga varoşların asla ulaşamayacağı pahalı bir kaya parçasıdır.

görüyorum ki bütün yazarlar bibirinin nickinin altına bir şeyler yazmış benimki dışında. bu başlığa sakın bir şey yazmayın! hiçbirinize ihtiyacım yok.
pis farelerin asla ulaşamayacağı serin bir kayadır trolltunga. tabi ki boş değildir. çabuk sil o yazdığın ucuz entryi ve sıcak pis yuvana dön burada hayatta kalamazsın sen !
hem nikiyle hem de yazdıklarıyla iyi bir troll olmaya aday gibi görünüyor.
hoşgelmiş, sefalar getirmiş...
elitliği ile biz varoşları mutlu eden yazar. hoşgelmiş.
trolltunga öldü mü
ıssız kamus-i hırs kaldı mı
felek öcün aldı mı
şimdi kuma yırtılur
napolyon aşkına !! seviyesini yükseltmek için geldiğim şu vasat sözlükte muhatap olduğum şu yazarlara bak. faresi yetmezmiş gibi. tantunicisi, şifacı kocakarı ilaççısı, elalemin 2. karısı dadandı. defolun sefiller!
kendisine japonca öğrenmesini tavsiye ettiğim, elitlik sınırlarını aşarak dağlara taşlara sığmayan kudretli troll.
ayı sözlük yazarlarına şarkı armağan etmek adetten olduğu için kendisine
şarkısını armağan ediyorum. *
sırça sarayında verdiği partilerde sadece kendisi çalıp kendisi eğlenen kudretli troll.
partisinden sızan bir kuple görüntü;
--- spoiler ------ spoiler ---
adam enerjik! yazarken 32 dişini göstere göstere yazdığını düşünüyorum. aynı zamanda sözlüğün en'lerini seçmekle meşgul, elleşmeyin.
beyaz atlı prensi bile bulmuş ortaya çıkarmıştır. elleri dert görmesindir.
değişik kandır. hoşgelmiştir.

edit: değişik kan derken, sözlüğe değişik kan denmek istenmiştir.
değişik kandır denmiş. hoşşşttt.

benim damarlarımda yüzde yüz asil türk klanının kanı akıyor. bu böyle biline...
trolllük tecrübesini burada kazandıktan sonra başka sözlüklere yelken açacak kudretli troll için şimdiden devşirdiğim şarkı sözü.

ode to trolltunga

troll olmuş gidiyorsun
buraya veda ediyorsun
sakın ağlama diyorsun
ağlamamak elde değil

şaçlarında sırma telin
neden sustu tatlı dilin
dün buranındın bugün ekşi'nin
ağlamamak elde değil

dimağına tecrübeleri yazıp
dertli pınar gibi akıp
gül entrylerine bakıp bakıp
ağlamamak elde değil

sözlerin sırra kadem
neden sustu tatlı dilin
dün buranındın bugün ekşi'nin
ağlamamak elde değil
beni sürekli antalya'yla ilgili entry girmekle suçlamıştır. ay götüm. siz sürekli istanbul'da olan boktan olayları süpermiş gibi lanse edince bi bok olmuyo, ben antalya'yla ilgili gerçekleri okuyucularla paylaşınca tü kaka. azcık gelin de medeniyet görün götler. ayrıca her lafım antalya ile ilgili değil, tekken'le ilgili de entry'ler giriyorum. *

ayrıca siz güzel havayı fırsat bilip dışarı çıkıyorsunuz, biz güzel hava mı değil mi bakmadan dışarı çııkıyoruz. zaten her gün güzel oluyor.
iyi beslenmek ve sağlıklı olmak adına sabahları bok böceği yiyen yazar. dikkat edersiniz kendisi semirmiştir.
kudretli troll olmak için her gün online olması gereken pre-troll.
başarısız bir trol örneği. gerçekten başarısız. 'başarısız' kelimesinin dahi hakkını veremeyecek kadar başarısız. otursun, biraz zaman harcasın, ekşi sözlük'ten gok yeleli bozkurt'un, owencan'ın, zenci'nin, bruker'in entry'lerini; eskinin itü sözlük'ü, şimdinin instela'sından author'un, elpinoras'ın, kayser sozer'in girilerini; ayı sözlük'ten gofrettin'in entry'lerini okusun, biraz ders alsın.

şu andaki hâliyle hali hazırda sözlükte yazıyor olan bir yazarın taylır durdın'ı olmaktan öteye geçemiyor ne yazık ki. sori, gülüm.
amacım başarılı olmak ya da olmamak değil. her fırsatta söylediğim gibi sadece eğlenmek idi. kimseyi de kıracak bir hareketim olmadı şimdiye kadar. insanların da neden bu kadar öfkesini çektim gerçekten anlam veremiyorum. neden ciddiye alındığımı da anlamıyorum. herkesi geçtim seni anlamıyorum lost soul.
gerçekten keyfimi kaçırdınız artık. e madem sizin de keyfiniz kaçmış bu kadar.. troltunga da amacından çıkmış miadını doldurmuş demek
başka yazarların iddia ettiği gibi " çoklu kişilik bozukluğu olan bir yazarın yan hesabı" olduğunu düşünmüyorum, beni istediği kadar trolleyebilir, kırıcı olabilir, sinirimi bozabilir, hepsine amenna. elinde seks kasedim ya da sevişme görüntülerim varsa ortaya çıkarsın mesela, bol bol eğlenelim.

bence sözlükte asıl trollük şu aslında, buna trollük değil de başka bir tanım yapardım ama henüz terbiyem o kadar alt bir skalaya inmedi:

"beni sözlükten yarım yamalak tanıyıp hatta tanımayıp, diğer sosyal ağlarda karşılaşınca sözlükten olduğunu belirten ama kimliğini gizleyerek saçma şeyleri söyleyen hastalıklı tipler." bir tanesi "ooo fuçi naber ben ayı sözlüktenim, x adlı yazar senin için asosyal ve ruh hastası dedi tam orospu çocuğuymuşsun ama sana kimliğimi açıklayamam ehehe" demişti. yoğun fiziksel ve ruhsal bozukluklar yaşayan bu yazarı incelemeye alıp bir hafta sohbet ettim ve kimliğini bir haftanın sonunda açıkladı. tanımadığı insanlar hakkında yorum yapacak kadar sosyopat bir yazarın gazına geldiği için üzgün olduğunu ve benim hiç de düşündüğü gibi biri olmadığımı söyledi. hatta sevgilisi olmasa çıkardık sevişirdik belki de. bana hastalıklı şekilde yaklaşan ve ciddi anlamda akıl hastanesinde yatması gereken bu yazarı tanıyınca çok sevdim evet sevgili olamadık bir sik olamadık ama şimdi kanka olduk falan.

özetle trölltangabeyciğim bana yürüyebilirisin.* lakin ne yaparsan yap, ne söylersen söyle, hakkımda ne yazarsan yaz; daha önce sözlükte yaşadığım şeylerden daha hastalıklı ve anormal olamaz çünkü.
bitti mi şimdi?
olay neydi nasıl buralara geldi bilinmez ama arkadaş troll'lüğünün verdiği yetkiyi sonuna kadar kullanarak adından baya söz ettirmiş anlaşılan..
  • /
  • 2