tubi

esnek ve kıvrak danslarımız ile herkese haddini öğrettik çok şükür! başımızda bir kadın bulunsun ayol millet ne der diye düşünmeden eğlenelim diyorsanız eğer işte evet bu kadın o kadın! ay hep gel çık çık gel zirvelere tubiiiii!
sarhoş olmak çok güzel gelsene. hehe
sözlükte açık ara en tatlı insanlardan biri. işinde gücünde. seksi ve neşeli. lakin bana bir börek olsun yapıp getirmemis, mantı acmamistir. hiç yakistiramadim.
kendisiyle adanın ıssız köşelerinde çay kahve kaçamağı yapıp gaylerin bacaklarından cart diye ayırarak çekiştirme imkanı yakaladığımız kadın. elbette ki taş bir heteroyum ama bacımsın bebeğim, şansına küs. *
çok cool bir yazar. sen kimsin amk çocuğu, siz şimdi niye burada toplandınız diyen bakışlarına hayranım.**
adını senelerdir duyduğum, yeni tanisabildigim hemşerim yazarcan. cok içten, cok samimi, kafasında ne varda söylemekten hic cekinmiyor olmasi da ayri bir güzel. tekrar tekrar görüşürüz umarım.
bana "sen beşinci nesilsin galibaaaaaaaa" diyerek hıh sen de kimsin edasında davranan yazar olmuştur. yavrum bir iki zirvede denk gelmedik diye sen koca patatesi yok sayarsan, öperler! iyi ki tanıdım bir sonraki zirvede sigaralarını bir bir ellerimle yakacağım, çok çakmak aradın.
demişimdir gene diyeceğim. zamanında buralarda, lezbiyen arkadaş arıyorum nidalarıyla dolaşırken, bana geri dönüş yapan insanlardan biridir kendileri. o zamandan beri de kocamdır kendisi. erkeğimdir. zirvelerden zirvelere görüşsek de; o samimiyetimiz, sıcaklığımız kaybolmaz hani. sanki içinde kaşıkçı elmasını taşıyormuşcasına bırakamadığı çantasıyla dolaşıp hemen beni köşeye çekmiş ve son detayları almaya çalışması da baya güzeldir hani.* ayrıca gözlüğümde gözü kaldı, bir şey olmasa bari.
teletabileri akıllara getirmiştir.
arada sırada online olan eski sms arkadaşım kaç yıl oldu ses seda yok özledim. net...
entrylerden okuduğuma göre sözlüğümüzün en zeki ve en güzel kişisiymiş.

2 dakikalık saygı duruşuna geçildi.
netflix benzeri bir streaming servisi. olayi tamamen beles olmasi. b film sevenlere duyurulur
https://apps.apple.com/ca/app/tubi-watch...
not: yazari tanimiyorum
  • /
  • 4