bearking

Durum: 304 - 0 - 0 - 0 - 26.11.2013 15:15

Puan: 4508 - Sözlük Kezbanı

12 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 16

sarhoş

yurt genelinde ayıp sayılan insani durumdur. ve hatta bara meyhaneye gidip "burada amma da çok sarhoş var" diyen şaşırık koca bi kitle var bildiğim

sarhoş

farsçadan geçme bir sözcüktür, "kafası güzel" demektir

recep tayyip erdoğan vs fethullah gülen

16 milyar tllik dershane pastasının en az yüzde 20'sine hükmeden fethullahçılarla tayyipçiler arasında yaşanan kavganın iki baş aktörü. para musluklarını kısarak eskinin fethullahçılarını yeninin cemaatini dize getirmek isteyen tayyiple fethonun birbirlerine hergün çeşitli medya organları aracılığıyla yaptıkları kavgayı çekirdek çıtlatarak izlediğimiz hal.

seks hayatınızı iki kelime ile anlatın

cam seks

100 yıl önce birine deseydin ki, "adamlar böyle bişi icat edecek ve insanlar birbirine dokunmadan sevişecek" zat-ı muhterem derdi ki "siktir git, atatan kalma sikişin suyu mu çıktı"

elbiseleri parçalayarak sevişmek

filmotografik açıdan belki estetiktir, ama yatahta herif cııııııırt cıııııırt gömleğini, fanilasini, donunu yırtmaya çalışıyor... hayal ettim ve midem bulandı.

türküm doğruyum ayıyım

bi şekilde herkes herkesi bi kalıba sokmak ister... yok abi, akıllanmayacağız biz

müşteri temsilcisine alternatif cevaplar

balkonda halı silkeleyeni sikmek

sikme eylemini bir tür ceza olarak algılamak bana her zaman için tuhaf gelmiştir.

yani balkondan biri halısını silkelese girizgah olarak önce sağlam bir kalayı basar ardından kafa göz girerdim. sikip de ne mutlu edicem elalemi

cumhurbaşkanlığı kültür sanat büyük ödülü

devletle, devlet terörüyle, cuntayla, askerle, faşizmle, kapitalizmle, emperyalizmle ciddi sorunları olan ahmet kaya'nın tc tarafından ödüllendirilmiş olması kadar tuhaf, karikatürize, saçma bir durum olamaz.
lan ne tuhaf bir ülkede yaşıyoruz

urbanbugs

türkiye'deki graffiti ve street art üzerine sağlam, derinlikli bir belgeseldir. ödül almışlığı da vardır kendilerinin... youtube'da da mevcuttur. nahanda linki

aktif aktife sevişelim

herkesin aktif olduğu bir ülkede bittabi bundan daha normal bir ilişki türü olamaz...

bülent ersoy izzet yıldızhan show

bülent ersoy'u, bülent ersoy'un o tuhaf, yapmacık, hafif haplı hali andıran absürt tavrını izleyeceğim için çok heyecanlanmıştım açıkçası... ilk on dakikadan sonra midemde kasılmalar, bulantı emareleri başgösterdi.
izzet yıldızhan mı, o da kim... örghhhh
yayından kaldırılmazsa 13üncü 14üncü haftada belki bir senkron bi ayar tutturabilirler belki... sabırla bekleyeceğim

tahrik edici sözler

naber... nasılsın... kahve içek mi... vs vs... her duruma tahrik olan insan evladının hali

ülkemizdeki eşcinsellerin gün geçtikçe artması

arttı da noldu diyesim var sadece. bilincimiz tavan mı yaptı, muassır medeniyetler sevisiyesine mi ulaştık... dön dolaş aynı noktadayız

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak

nirvanaya ulaşmış ulu kişinin zihninin evrenle tam uyumu sonucu oluşan gerçek durum. o kadar kemalete ulaşmıştır ki ötesi yoktur. en son okudukları kitap ilkokul sıralarında her kütüphanenin demirbaşı cin ali'nin maceralarıdır, bir kitapkurdudur. ayda mutlaka bir kere gazete alır, yıldız falına bakar... astro fizikten ekmek fiyatına; ortadoğu sorunsalının fındık üreticileri üzerindeki etkisinden paris hiltonunun giydiği donun markasına kadar her konuda derin bir fikriyatı vardır. toplum içerisinde saygın yerleri vardır, kendileri hakkında toplum genelde gülerek bahseder... o kadar yanee

içki şişelerini su şişesi yapmak

alkolizmin doruklarında olduğumun en mutena dellilerindendir. buzdolabının kapağını açtığımda sankim tekel dükkanına girmişim gibi oluyor...

ayı sözlük yazarlarının katıldıkları bear festivalleri

roma'dakine katılmışlığım vardır. lady gaga geldi üstüne minnak bir konser verdi. iyiydi, keyifliydi.

180 cm boyunda olmak

hiç bir avantajı yoktur. tecrübeyle sabit

yazarların entry girerken en çok kullanmak istedikleri smiley ifadeler

arada bir kusma ifadesi kullanmak istesem de erdemli kişiliğim buna engel oluyor.
  • /
  • 16
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 304

ilber ortaylı

rte'nin 'tarihimize sahip çıkıyoruz' geyiğine attığı :"mazide yıkılan binaların her birini yeniden tesis ediyor musunuz? o halde swiss hotel'in yerine 'şark kahvesini' yapın da görelim." tweetiyle cevap vermiş ulu tarihçi şahsiyettir. şimdi yamacıma gelse alnından öperim

devlet terörü

devletin, tekelinde bulundurduğu silahlı güçlerini vatandaşı üzerine korku salarak yasalara uymasını sağlamak olarak tanımlanabilir. daha yumuşatılmış bir ifadesi de "orantısız güç"tür. devlet birimlerinin hiç bir hukuki temele dayandırmadan vatandaşını sindirmek üzere uyguladığı şiddet politikalarıdır.

dün, hapishanelerde ve karakollarda vatandaşına işkence eden, kürt köylüye insan dışkısı yediren devletle bugün istanbul'da ankara'da izmir'de (rte'nin deyimiyle 'tamamen ab standartlarında') biber gazı sıkarak hayatı kelimenin tam anlamıyla felç eden, coplayan, öldüresiye tekmeleyen, tazyikli sularla kafa göz dağıtan, avm'lere, otellere, evlerin içine kadar kovalayıp eylemci avına çıkan, kara ve deniz yolunu kapatan, iletişim araçlarını engelleyen, dezenformasyonlarla kafaları bulanıklaştıran devlet arasında bir fark yoktur.

polis otobüsünde patlayan biber gazı

taksim'de polislerin dinlendiği otobüsün içinde biber gazı patlaması sonucu bir memurun gazdan etkilenerek rahatsızlandığı olay.

'polisin biber gazı varsa, direnişçinin ahı var' da diyebilirsiniz 'allahın sopası yok' da diyebilirsiniz...

üçüncü köprünün ismi

yavuz sultan selim'dir. 40 bin alevinin katlinden sorumlu bir padişahtır. darbecidir, babasını tahttan indirerek padişahlık makamına geçmiştir. kardeş katilidir aynı zamanda. padişahlığı süresince imparatorluk topraklarını 2.5 kat büyütmüştür. kanuninin babasıdır, hürremin kayınpederidir, mihrimahın dedesi... 49 yaşında bir çıban yüzünden ölmüştür.

iran'da idam cezası

sağlam bir batı propagandasıdır. idam cezası abd'de de uygulanmaya devam ediyor. son kırk yılda binden fazla idam gerçekleştirilmiştir, 3 bin kişi daha aynı cezayı bekliyor abd'de. 1973 yılından bu yana idama mahkum 126 kişinin suçsuzluğu kanıtlanıp serbest bırakılmıştır bu ülkede. abd dışında japonya, hindistan gibi birçok ülkede ölüm cezası uygulanmakta ama batı merkezli haber ajansları bunları pek göstermez. olayın şeriat veya demokrasiyle ilgisi yok anlayacağınız. atatürk?le de ilgisi yok, 1920 yılından idam cezasının kaldırıldığı 2002 yılına kadar bilinen en az 190 kişi türkiye?de idam edilmiştir, aralarında başbakanlar, milletvekilleri, alimler, devrimciler, çocuklar var. avrupa birliği dayatması olmasaydı büyük bir olasılıkla idam yasası hala yürürlükte olacaktı.

üçüncü köprünün ismi

yavuz sultan selim'dir. 40 bin alevinin katlinden sorumlu bir padişahtır. darbecidir, babasını tahttan indirerek padişahlık makamına geçmiştir. kardeş katilidir aynı zamanda. padişahlığı süresince imparatorluk topraklarını 2.5 kat büyütmüştür. kanuninin babasıdır, hürremin kayınpederidir, mihrimahın dedesi... 49 yaşında bir çıban yüzünden ölmüştür.

loreena mckennitt

arpten soğutan arp sanatçı

yalın

acaba hürriyet yazarı teyzesi ferai tınç olmasa müzik dünyasında bu kadar uzun süre tutunabilir miydi dedirten 80lerin italyan şarkıcıları andıran yorumuyla duyguları emen türk vampiri

1 mayıs 2013

istanbul trafiğinin en rahat olduğu gündür. servis şoförünün "keşke hergün 1 mayıs olsa" diye mutluluğunu paylaştığı gündür.

davranış bozukluğu

gıllı döşlü göbekli adam sevmesine rağmen cumartesi gecesi boş geçmesin diye zayıııııf sıskaaaaaa gılsıııız biriyle yatağa girmektir.
Henüz takip ettiği biri yok.