uzun boylu ve zayıf erkek

özellikle çok zayıf olanları için "keşke ölseler" dediğim erkek tipi. göt yok göbek yok, mıncıracak yanak zaten yok. e ne var lan it?
en çok hoşuma giden erkeklerin bu sınıflandırmadan çıkması, uzun boylu ve zayıf erkekleri sevdiğim gerçeğini yüzüme vurdu. ne yazık ki türkiyede bunlardan fazla yok :/
bu durumdan muzdarip olduğum için bu denli sert yaklaşımı doğru bulmadığım durum. yiyip kilo alamıyoruz napalım "ölelim" mi yani ?
her ne kadar beden algımı yıkacağım desem de gördüğüm zaman destur çekip sizin allahınız yok mu oğlum dediğim erkeklerdir. erkeğe zayıf ve uzun boy o kadar yakışıyor ki. hele bir de hastalıklı derecede zayıf olanları bazen aklımı oynatmıyor değil.
görünce tavuk döner ısmarlayasın, cebine çikolatalı ekmek koyasın gelir. hiç de but değildir similya durumu,işte asıl acı olan budur. kilo alır, içgüveysiden hallice kasını da yaparsın. ama similya başka şey, onu değiştiremiyorsun.
onlar benim için ponçiklerin efendisi
uzun olması yetmiyormuş gibi bir de zayıf. vücut çöp , eğer yüzü de çirkinse yürüyen çöp gözüyle bakabilirim *
o boyun hakkını vermeyip vucüduna bakmayan insan.

(bkz: yürüyen minare)
radarlarımın görmezden geldiği ve onlara hiç yakalanmayan insan.

(bkz: slender man )
ben de bunlardanım ama asla sırık değilim. 183-73. kendimi üstünde satılık ilanı olan şahin gibi hissettim. iyi geceler
esmer ve aşırı kıllı ise tadından yenmeyen erkektir. gara gaşlı gara gözlü hafif peltek de konuşuyorsa direkt nikahlanılabilir. uzun ve zayıf erkek görünce hemen bağrını göğüs bölgesini kesiyorum ya kıllı mı değil mi diye sanırım ben bir kıllı erkek sapığıyım bilemedim^^
hala karşı koyamadığım erkek türü, ölene kadar belalınızım!