vajina

hetero erkeklerin peşinden koştukları kadın cinsel organı.

akan kokan bir organ. ayda 4-5 gün kanamalarıda iyice berbat.
halk dilinde kuku olarak da adlandırılan anaç cinsel organ.
kadın erkek, hepimizin ordan çıkıp bir daha giremediği kadın cinsel organı.
şeftali falan derler. nedendir bilmem. en çok kullanılanı için;

(bkz: am)
rahim öncesı bölge. sperm girişi olan yer. kaslı ve bolca kan damarı bulundurur. bir kız yanlışlıkla falan bir toplu iğne yutarsa orasından çıkarmış. am
en masum adı 'mimi' dir. ilk kez çocukken kuzenime halam çişini yaptırırken görüp korkudan anneme söylemişim pipisi yok diye.
bazı ayıların kötü kokulu olduğunu iddia ettiği korkulu rüyası..hiç bir kadınla birlikte olmayan adamın vajinaya kokuyo demesi çok komik.
bülent arınçı utandıran kelimedir. chp milletvekili aylin nazlıaka'nın kürtaj tartışmasında dile getirdiği "başbakan vajina bekçiliğini bıraksın" sözlerine karşılık olarak bülent arınç: "aylin nazlı öyle bir söz sarf ettiniz ki, benim yüzüm kıpkırmızı oldu. ben o zaman mahçup oldum. asıl o zaman utandım, asıl o zaman yerin dibine geçtim. bir evli bir bayan milletvekili, bir çocuğu olan milletvekili kendisiyle ilgili organını nasıl böyle açıkça konuşabilir, nasıl bundan yüzü kızarmaz, benim o zaman yüzüm kızardı, o zaman mahcup oldum" demiş...

utanma duygusuyla ne kadar tanışık olduğuna emin olmamakla beraber aynı şahsın milletvekili olduğu manisa'da mesir macunu şenliklerinde "sen de al lazım olur" dediğini de hatırlıyorum... kuzum tam olarak "ne için lazım olacaktı o macunlar?"
her gün görmek zorunda olanlar bilirler ne olduğunu...
cennete açılan kapı. yenmesi çok hoştur.
fındık kadarı, dünya kadar mala tercih edilebilen organ.
canlı bir organizma gibidir.
  • /
  • 2