vladimir putin

rusya'nın gözden düşmesinin ve gerilemesinin başlıca sebebi olan lideri. azalarak bitmeli.

(bkz: eşcinseller çocukları rahat bıraksın)
(bkz: putin'in eşcinsellik pedofiliden farksızdır demesi)
homofobik başkan ülkemize geldi. doğalgaza %6 indirim yaptığını açıkladı.

fakat;

(bkz: doğalgaza yapılan indirimin faturalara yansıtılmaması)
rte'nin ikonu olan soğuk ülke diktatörü.tıpkı o da tutucu diktacı ama demokratik görünen rejimin figürü.onun medvedev'i var rte'nin ise davutu.ikisinin anlaşmaları serseri abisini taklit eden mahhalle piçi ilişkisi var araalrında.
akp'nin ve dolayısıyla türkiye'nin ışid'e olan desteği nedeniyle, büyükelçi ümit yardım'ı çağırarak rte'ne uyarı mesajı vermiştir.
büyükelçinin karşı suçlamalar yapması üzerine, tarzını ağırlaştırmış ve "diktatör cumhurbaşkanınıza söyle, ışid'i de yanına alıp cehenneme gidebilir" lafını oturtmuştur!

bizi ve suriye'yi bu duruma düşüren herkesin, tüm bürokratların, akp'nin devrilmemesi için yardakçılık yapan bazı siyasetçilerin, emir kulu olduğunu söyleyen tüm haysiyetsizlerin ve tüm insanlık suçu işleyenlerin sonu korkunç olsun!!
son açıklaması ile yine yarmıştır.

'eğer ki eşcinsellerin eviliğine izin verirsek, ruslar çocuk yapmayı bırakır'

cümlesi gün itibarı ile "götümüzle gülünesi lider demeçleri" kategorisinde tarihe kaydedilmiş bulunmaktadır.

ayrıca (bkz: put in your ass)
adam at yerine ayıya falan biniyor. kaplanlarla aslanlarla kanka modunda. eski kgb ajanı. psikolojisinin ne boyutta olduğuna dair de şüphelerim var. işin ilginç yanı da bazı insanlar rte'e tapıldığı gibi bu adama da tapar şekilde seviyorlar.
yaptığı açıklamasında "o güzel ülkeyi *, o adamdan* kurtaracağım ve türk halkı * bana şükran duyacak" demiş..

valla iç işlerimize kadar karışacak ve kendisine minnet duyacağımzı bir adım atacaksa şimdiden söyleyeyim esed'in yanında olma durumu ile muhalifleri düzenlediği operasyon ile imha eden putin, erdovan ve çevresini "sözde" ülkeden kovarken ziyadesiyle "masum" insan da can verecek gibi..

ha bu arada kendisi rte'yi gönderdikten sonra o kadar iç işlerimize müdahil olacak ki muhtemelen başımıza kendi danışmanlarından götten uydurma kalaşnikov'u yerleştirebilir..

andrey karlov'a bir son bakışı vardır ki, fırtına öncesi sessizlik gibidir.

arkadaşım kendisinden "dünyanın en seksi politikacısı" olarak bahsedip put"in" me tarzı espriler yapıyor adam hakkında. bense sadece korkuyorum kendisinden, adam ayıyla falan dövüşüyor çünkü. tüm sözlüğü tek başına döver bence.
rusya'nın homofobisini anlatmak için en çok kullanılan putin'i makyajlı bir eşcinsel olarak gösteren görsel yasaklı içerik listesine alınmış.

http://asdilgbti.ayisozluk.com/2017/04/0...
çok seksi adam .. at uzerindeki üstsüz fotograflari olay olan rusya devlet baskanidir .. sadece rus kızlarının seksi olmadığını ayni zamanda rus erkeklerinin de seksi olabileceginin bir ornegidir .. rusyanin imajini politikalariyla degil ama erkek sex turizmi icin düzeltebilecegini dusunuyorum .. ayi yla guresmesi kimde ne ifade eder bilemem ama benim kavurdu yakti kule cevirdi ama. söndüren olmadi hala
çok büyük adam, öyle böyle değil.