will smith

hakkında o kadar çok şey yazılması gerekiyor ki. oyunculuğu, yakışıklılığı, sempatikliği. 10 numara bir adamdır kendisi. oyunculuğun yanında rapperdır ayrıca.

(bkz: ben robot )
(bkz: ben efsaneyim )
(bkz: yedi hayat )
(bkz: umudunu kaybetme )
(bkz: siyah giyen adamlar )
(bkz: hancock ) en sevdiğim filmleridir.

switch adlı şarkısını da çok severim ayrıca;

transseksüel oyuncu alexis arquette tarafından bugün eşi ile birlikte gizli eşcinsel oldukları ve ilk evliliğinden eşçinsel ilişki sebebiyle ayrıldığı iddia edilen siyahi oyuncu, şarkıcı....
bahsedildiği üzere oyunculuğuyla öne çıksa da, azımsanamayacak şekilde iyi parçaları olan 90lar başı bir müzik kariyerine de sahiptir kendisi.

miami -


gettin' jiggy wit it -
ilk kez kurtuluş günü filminde gördüğüm doksanların sonunda hayatımıza bir girip pir giren, güzel ve sağlam filmlerde oynamasının yanısıra, müziğiyle milenyuma güzel bir giriş yaşatan oyuncu, yönetmen, rapper. özellikle oğlu için "just the two of us" adlı eski bir şarkıyı sample olarak kullandığı aynı adlı harika bir şarkı yazmış, oğluyla birlikte seslendirmiştir.
suicide squad'ın fragmanında görmekle şaşırmak bir olmuştur.
hangi filmden çıkacağı belli olmayan oyuncu.
al pacino'dan sonra en sevdiğim aktördür.
1968 doğumlu en sevimli en sexy siyahi oyuncu. ayrıca kendisi 68 doğumluymuş vay be hala taş
kendisi ilk hallendiğim erkeklerden biridir. cine 5 de west west wild diye bir filminde çıplak dövüştüğü bir sahneye denk gelip allahım bu nasıl bişey demiştim.