yazarların şu anki ruh halleri

  • /
  • 36
çok pozitif ama bir o kadar da yorgun. 2 yıldır aralıksız hazırlandığım sınavım vardı sözlük. bazen dört duvar arasına kapandım, bazen hiç dışarı bile çıkmadım. geleceğim için hem işe gittim hem de ders çalıştım. kafamı bozan şeyler de oldu, aşık da oldum bu esnada. bazen çok kızdığım da oldu "bana hala bir baltaya sap olmamışsın. yıllardır sınava hazırlanıyorsun" diyen oldu. bakın bu çok koymuştu bana çünkü doğruydu. nisan ayıydı, bu beni çok üzmüştü. daha çok asıldım derslere, hep o cümlenin üstüne gittim. onların dediği kişi ben değildim çünkü.

şimdi bütün emeklerimin karşılığını aldım sözlük. artık dersler bitti, artık şükürler olsun kadroya geçtim. kontenjanın içine girdim. 20 gün sonra sadece haritadan bir yer gelecek ama nere olursa olsun, ben bu güzel ülkemin her yerinde çalışırım. bana destek olan aileme ve beni zamanında küçük gören insanlara çok şey borçluyum. iyi ki beni küçük görmüşler. emek ve sakin hırsla artık geleceğimi kurabildiğim için çok mutluyum. tek dileğim gittiğim şehirde de sağlıklı, huzurlu olabilmek. insan isteyince ve çabalayınca her şeyi başarabilirmiş bugün bunu öğrendim.

herkes sevgiyle kalsın.
sıkıldım bayramdan offf
kimlik karmaşası içersinde kendimi tanımaya çalışıyorum. hala kendimi kabul edemedim sanırım.
yağan yağmurla birlikte sakince kendim üzerine düşünmekteyim. sakinliğimi havaya borçluyum sanırım.
sinirim bozuk ve yorgunum. bu günler de geçecek biliyorum sözlük.
birisi var ama adını bilmiyorum bana bakışlarını yakaladım. bi kaç kez yakaladım. biraz hoşlandım çocuktan ama adını bi türlü öğrenemedim. öğrensemde bi şey değişmicek çünkü onla ortak ortamımız yok
sıkıntıdan ölmek üzereyim.
iş beni çok yordu. çok stresleniyorum ve ezik hissediyorum.
mutlu mutlu integral kusuyorum.
neden biriyle tanışamıyorum, neden hayatımda biri yok diye ağlıyorum.
tek başımayken ve geceleri sinirli ciddi ve depresif
gündüzleri ise hayatımın aşkını ararken goygoycu ve rahat gece başka gündüz başka
çok soğuk. üşüyorum. hatta evde ellerime eldiven geçirdim, kahve yapmaya gücüm de yok. bu satırları yazıyorum. sanırım birazdan da uyurum. solgun bir ruh halim var bu gece. bilemedim.
uzun zamandır birşey yanmayınca ne evi ne de kendimi ısıtabildim. üstümde battaniye yastığa sarıldım telefonumla oynuyorum. keşke günlerden cumartesi aylardan mayıs olsaydı
bir saat sonra evden cıkıcam. şuan bütün gece neden uyumadığımı ve hayatı sorguluyorum.

  • /
  • 36