yemek yapan erkek

çok seksi bir erkek olduğunun farkında olmasını dilediğim erkektir.
bulaşığı size kitleyince gözünüze o kadar da sexy gelmeyecek erkektir.
sebebini bilmiyorum ama bana oldukça çekici gelen insan tipidir.
hiçbir boka yaramayan yeteneğe sahip erkektir. o kadar yemek yapıyorum, kimse yemiyor, hiçbir erkek de üzerime atlamadı şimdiye kadar. sadece güzel yemekler, tatlılar yemenizi sağlar, o kadarcık. bir de aileniz seviniyor işte, babam falan "ooo tatlı yapmış oğlum" falan diyor, abim de "sphy'nin yaptığı pirinç kekinden getirsene" diyor anneme, o kadar.
yaparım.
severim.
yerim.
yediririm..
e tavsiye de ederim...
oyyyyy ölürüm ben ya böyle erkeğe.
çalışan bir anneye sahip erkektir belki de. anne oğul yaşarken çocukluğu koca evde yalnız geçmiştir belki de. hayat şartları ona aç kalmamaya zorlamışta olabilir. kendi ayaklarımın üzerinde durma kabiliyetim o yoksulluktan miras şimdi.
karnı yarıktan suşiye ben, sevgilerimle..
iki erkek bir araya gelince men-e-men yaparlar mesela.
arkadan sarılacağım erkek. o yemek karıştırsın, havuç falan doğrasın, sonra mutfak masasında sevişelim yemek pişerken.
seksilikte nirvana yapmış erkektir, bir erkekten daha fazla ne beklenebilirdi ki?
normal bir erkektir. genelde biscolata erkeği kıvamında hayal edilir. ama gerçeği bugün benim gibi saç sakal karışmış vaziyette tavuk sote ve pilav yapar. oh mis.
evet buyrun , benimdir o. et, tavuk, balık, meze, salatalar, makarnalar, ve az da olsa tatlılar benden sorulur. ha iyi bir de sakiyimdir laf aramızda *
(bkz: xalo)
(bkz: mantarlı tavuk sote)
kısırdaki o ince ayarı tutturduğu gün anne eli değmişlik falan tanımam.
her başarılı yemek yapan erkeğin arkasında taş gibi bir erkek vardır^^

antik zamanlardan lubun sözü
(bkz: futurelavirs)

su böreği bile açıyorum ama bir sikime yaradığını görmedim. yemeğimi yediler sonra çekip gittiler vallaha.* hani yemek yapan erkek candı hacı abi, ühüğ.
baklavadan sarmaya, cheesecakeden çin mantısına , ordan şuraya, şurdan oraya kadar her türlü yenilebilir ürünü elcağızlarımla yapabildiğim doğrudur.
not: tatlılarda daha iyiyimdir.

eee ayı seven adam yemek yapmasını bilecek aga! yoksa nasıl elinde tutacaksin o ayiyi?
arkadaş hiç mi denk gelmez, yemek yapma konusunda hep benden daha kötülerine denk geldim. benim basit bir iki kek, çörek, börek yapabildiğimi düşünürsek, gerisini varın siz hesaplayın.
benimdir. sevdiğim insanlara yemek yapmayı severim ama. tek başımayken genelde pek yapmam. üşeniyorum o zaman. o kadar değer veriyorum işte kendime
  • /
  • 3