alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 124
insanların duygularıyla oynamamak.çünkü sevgi insanın öylece içine koyamayacağınız çok kutsal bir duygu.
-aşık olduğun kişiye kendini sevdirmeye çalışmakmı, seni olduğun gibi sevecek birini beklemek mi?
başka birisi için kendinden bir şeyler koparmak özsaygının kaybına yol açıyor. özsaygım gideceğine beni sevemeyen gitsin efenim.

en son insanlardan yaptığın gizli şey nedir?
birini stalklama çabasıydı aslında iyi birşeyde değil.genelde öğrenmek istediğini düşündüğün şeyi öğrendiğinde aslında hiç öğrenmek istemeyeceğin birşey olduğunu anlıyosun.
-whasapp mavi tik olayı hakkında tutumun nedir. hemen cevap gelmeli mi yoksa günlerce sorun çıkarmadan bekleyebilir misin?
ya çok stresli bir durum, o mavi tık yandıysa artık cevap verme zorunda hissediyorum kendimi, vermeyince “el ne der” olayı giriyor devreye..

altımdaki yazar, hayatta aldığın en büyük risk nedir? ve ödülünü alabildin mi?
birisi için hayatımdaki herşeyi değiştirmeyi göze almaktı neyseki karşılığı olmadığını zamanında anladım.geriye ise her şeyin fakında olduğumu farkettirmek kaldı.
-hayatında kabullenmekte en çok zorlandığın şey ne oldu?
-
https://www.haberler.com/abd-de-6-aylik-...
ben bu olayı hâlâ kabullenemiyorum. bu saf melek yüzlü bebeği nasıl vahşice öldürdüklerini aklım almıyor.


yeni doğacak bebeğinle eşinin hayatları arasında bir seçim yapman gerekse kimi seçerdin?
böyle abuk subuk ikilemlerde kalmamak için hayatımda sorumluluğunu almam gereken minimum insanla yoluma devam ediyorum..
farz-ı misal yukarıda bahsedilen durum gerçekleşti, eşimi seçerdim, bebeğin neticede daha hayat başlangıcı gerçeklememiş..

alttaki, aşırı öfkelendiğinde, kontrolü elden bırakmamak için neler yaparsın? bizlere ne önerirsin?
illanki biri olacaksa bu durumda eşimi tercih ederdim ki acil durumlarda bunu sormaya fırsat bile olmaz ve her zaman öncelik anneyi kurtarmak yönünde olur.
-aynı anda iki kişiyi birden seviyorsun ikisinide idare etmeye devam mı edersin yoksa birini mi tercih erdersin?
öfke kontrolü kişiden kişiye göre değişiyor ben onu gözlemledim bazısı sessizliği seçiyor bazısı hıncını çıkartıyor vs. fikir vermeyi çok isterdim ama benim bile bazen gözüm dönüyor öfkelenince kusura bakma astral yardımcı olamadım

2. soruya cevabım da :) sevgi bu kadar basit olmamalı vicdani olarak rahatsan eğer iki kişiyi idare etmekle devam et ama kafa dengin onu sevmenin tarifi olmayan var ise yoluna onunla devam et bence

soru:sonucunun kötü olacağını tahmin ettiğin ama seni çok pis dumur eden bir olayın oldu mu ?
  • /
  • 124