alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 132
tehlikeli diyemem ama öngörülmez kılıyor olabilir, sıradan olmaktan uzak, heyecan dolu bir arkadaşlık olabilir aslında.. bunu bi yere not alalım!

alttaki söyle bakalım, kendini 5 yıl sonra nerede ve nasıl görüyorsun?
5 sene sonra bu zamanlar yatımda 1-2 haftalık tatilde olurum, tahminen güney ege taraflarında takılırım biraz ilk defa cikiyorum çünkü tedirgin olabilirim, istersen gelebilirsin biraz yardıma asla hayır diyemem

kendini düzene sokmak, düzenli olarak calisabilmek icin (calistigin alani seviyorsun ama hakikaten, sadece motivasyonun düşük veya konsantre olamiyorsun) en iyi motivasyonun nedir?
şöyle cevaplayım. genellikle başarılı insanlar çevresindekiler tarafından kıskanılırlar. sadece gerçek dostların seni destekler. ak ve kara belli olur. çevremdeki sahte insanlara, kıskanç insanlara bu duyguları yaşatma fikri, ben başarılı oldukça aleni çatladıklarını görmek bana inanılmaz motivasyon oluyor.
alttaki yazara sorum : ortamı biliyoruz malum. her çeşit insan var. fakat öyle bir güruh var ki aslında düzgün olup da iki erkeğin arasında sadakat ve sevgiye dayalı birşeylerin yaşanmasına inanmıyorlar. ben ise tam tersi inanıyorum. sen bu konuda ne düşünüyorsun?
ben 2 gün öncesine kadar iki gayin birbirini sadakatla sevebileceğini düşünüyordum. bizim topluluk gay olmayı o kadar ahlaksız benimsemiş ki her önüne gelenle yatma hakkı ve özgürlüğüne sahip sanıyor kendini.(normalde bunu bir hetero yapsa anlını karışlarlar.)
en son düzenli takıldığım ve çok hoşlandığım zırtapoza açıldığımda; ilişki aramıyorum sadece seks modundayım deyince bana gelenler geldi, şalteri indirdim ve eleştirdiğim yaratıklardan biri oldum.

alttaki:kariyer konusunda hırslı mısındır? ne yapıyorsun geleceğin için mesela? mesleki kurs, yüksek lisans vb. bir girişimin var mı?
2 tam master sonrasinda yepyeni bir alanda doktorami baslatiyorum.. post-doc icin ingiltere'ye gitme planlarim var zaten sonrasinda da bir daha donmem buralara...

alttaki soyle bakalim, bile bile lades olduğun en son durum neydi?
hayır. lades haramdır. *

bu görseldeki şey sence nedir?
seni sikmek istiyor olabilir hazineci.. çünkü bir erkek bir başka erkeğe asla ama asla cansın ya da canımsın diyemez! lütfen o arkadaşı engelle hatta bize gönder hesabını şikayet edelim..

alttaki söylesene bi, kaç cm?
sana kaç cm lazım?

spotify'da en çok dinlediğin şarkıcı kim?
yay'dım yılancı olmuşum.

alttaki çok acil yüklü miktarda paraya ihtiyacın var ve kredi çekemiyorsan ne yaparsın?
youtuber olurum.

izlediğin ama hala etkisinden çıkamadığın porno var mı? anlatır mısın?
yok ben genelde hepsini unutuyorum, mastürbasyona kadar iyi geliyorlar sonra hafıza temizliyor.

alttakine sorum şu: en başarılı bulduğun kitap uyarlaması film hangisi?
fight club *

alttaki: yazmayı bırakan yazarlar arasında en çok özlediklerin kim?
nehiryeli, pisinge, psk, faredir fare, cortland gibi yazarları özledim.
alttakinin patronusu nedir?
patronus nedir bilmediğim için cevap veremiyorum. google'a bakınca da pek işe yarar bir bilgi bulamadım bu konuda.

alttaki yazar: yaşadığın şehrin en sevdiğin özelliği nedir?
sanırım artık sevdiğim tek yanı pek çok olanağa ulaşımın kolay olması ve biriktirdiğim bir avuç anı. bina denizi, yaz sıcağı, hala oturamamış yaya ve kaldırım kültürü, otobüs hatları, artan mülteciler vb... sokağa çıkınca strese giriyorum.
alttaki yazar: işleyeceğin herhangi bir suçun, bir defalık başkasının üstleneceğini ve asla problem yaşamayacağını bilsen suç işler miydin? bu suç ne olurdu?
cinayet. fobik itin tekini öldürmek istiyorum.

alttaki momo hakkında ne düşünüyorsun?
urkutucu buluyorum ama insanlari ozellikle cocuklari bu sekilde korkutmalarini anlamsiz buluyorum, kitabini sorarsan da cocuk dilinde yazilmis guzel bir kitapmis bi turlu okuma firsatim olmadi oyle duydum.


hayatindan cikarmak istedigin eski biri var, uzakta yasiyor. gorusuyorsun ara ara, duygularin da bir kor gibi. hayatindan nasil cikarirsin? onla da olmuyor onsuz da olmuyor, ne yaparsin bu durumda?
onsuz olmuyor denen pek çok hayatın gayet de güzel olabildiğini gördüm. madem çıkarmak istiyorum hayatımdan, hazır uzakta da yaşıyor. çok ekstra bir şey yapmazdım herhalde, basitçe iletişimi kesmek zamanla uzaklaştıracaktır.

labne mi süzme peynir mi?
ikisinide sadece cheesecake yaparken yediğim ve kullandığım için seçemedim.

sorum: her seferinde seni rahatlatan oh be huzur bu dedirten bir durum, uğraşın var mı?
huzur bu dedirten uğraşım bonsai kesinlikle insanın elinin toprağa değmesi bütün elektriğini alıyor gündelik stresten hayatin gereksiz üzüntülerinden uzaklaştırıyor
bu alana yeni yöneldim tabi 2-3 senedir belki 3 tane (5-6 cm lik)ağacım oldu 5 tane de kaybettim
tohumdan itibaren yetistirince istenilen görüntüye gelmesi 4 5 sene sürüyormuş
hareketli ve huzur bulduran bir aktivite de müzik tabi bas gitar ile bir flört durumumuz var bir de anfi alıp alttaki komşuya seroquel başlarsam gizlice benden mutlusu yok

kahve mi çay mı?
  • /
  • 132