alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 133
tabii ki kahve
sütlü kahve mi sade kahve mi?
kaave sevmiyorum coni.

mayk sen söyle bdsm'deki rolün ne olurdu?
meme ucuna elektrikli mandal bağlayan adam olmak isterdim. sen aşağımda kımıl kımıl kımıldayan güzel yazar yaşamak için mi yersin, yemek için mi yaşarsın?
yaşamak için yemek yenmez bana göre. karın doyurmanın yanında zevk almaya da bakmak gerek.
kuşbaşı kebap mı kıyma kebap mı?
kuşbaşı kebap çünkü neden olmasın?

karşılıksız olarak birine iyilik yapılabilir mi? bu karşılığa vicdani rahatlamayı ya da mutluluktan mutlu olmayı da ekleyerek soruyorum
hayır. önünde sonunda yaptıklarımızla egomuzu tatmin ederiz. bu normal bir şey.
alttaki; insanların nefret söylemi kullanmadan lgbti bireylerini eleştirebileceğine inanıyor musun? inanıyorsan ne düşünüyorsun?
bunu daha çok lgbti bir bireyin başarabileceğini, iyi bir özeleştiri yapabileceğini düşünürüm. heteroğğğğğların vardığı seviye henüz sokakta yapmasınlar evde ne isterlerse yapsınlar, çocuklarımızı özendiriyorlar, ya da benim de gay arkadaşlarım var ama onlar çok iyiler düzeyinde dolaşıyor.

alttaki yazar vejetaryen ya da vegan etik hakkında ne düşünüyorsun?
vegan etik, bilincin evrimi ile desteklenecek bir olgu değildir, fizyolojik gerçeklere çok uymuyor nitekim bu bir kişisel disiplin olarak ele alınırsa rasyonel bir duruştan ziyade mistisizm ile alakalı kalıyor, hatta vegan disiplin temelinde insan merkezcil unsurlar barındırıyor. bu yüzden üzerinde daha fazla kalem oynatılması gereken bir mevzu olduğunu düşünüyorum.

türkçe rap hakkında ne düşünüyorsun?
he-ce-le-me müziği
bu tür müzikleri seven biri hakkında ne düşünürsün?
sadece müzik üzerinden biri hakkında bir şey düşünmem öyledir ya da böyledir diye.

totemin var mı ? varsa nedir ?
her sınav öncesi evde demi lovato söylerim
alttaki,sence neden bifobi var?
homoseksüellerdeki bifobi'yi soruyorsan ezilenin ezme isteyinden kaynaklı olabilir, anlamsız ve saçma. özellikle de bir kısım kimselerin sanki sürekli biseksüellerden çok çekmiş gibi davranmasına yorum yapmayacağım, insanlar nedense çok kolay genelleme yapabiliyor.

alttaki; diktatör olsaydın ilk ne yapardın?
korku imparatorluğu kurar bu korkuyu toplumsal düzen için kullanırdım.

alttaki yazar sorunlarınla başa çıkma yöntemlerini alalım.
sorunları çözebiliyorsam biraz bekleyip öyle çözerim malum belki kendiliğinden çözülür(yaşasın üşengeçlik).diyelim ki çözemeyeceğim(benim kendi etki alanımın dışında olan) problemler var o zaman buna alışmaya çalışırdım.çünkü değiştiremediğim problemler için cama çarpan sinek gibi sürekli çarpacağım ve sonunda öleceğim.

sevgili yazar hiç antalya'da bulundun mu veya gidecek misin?antalya'nın eşcinsel ortamı nasıl hiç bulundun mu?
antalya'da sadece iş seyahati nedeniyle 3 gece 2 gün bulundum. merkezi çok güzel bir yer. ben gezerken keyif aldım. ama işten insanlarla olduğum için rahat rahat hornet bile açamadım. gay ortamını yorumlayamıyorum o yüzden.

alttaki yazar, beden olumlama hakkında ne düşünüyorsun?
üstteki yazarın sokmak istediğini

alttaki yazar 2 üstteki yazar sana ne anlatmak istiyor olabilir?
çıkarsın ağzındakini ne dediği anlaşılmıyor.

alttaki yazar en sevdiğin türkçe sözlü şarkı hangisi?
bütçe sıkıntısı yoksa acıbadem, bir tık altı maltepe derdim. acıbadem kadar nezih bir semt istanbulda parmakla sayılacak kadar az çünkü. hem gürültüden uzak hem şehrin temposunu kaçırmayacak kadar yakın her lokasyona.

sorum:mutfakla aran nasıl alttaki?
yemek yapma konusunda kabiliyetliyim. tatlılarım da her daim beğenilir. mutfakla uğraşmayı çok severim. pratik yemekleri ve fırın yemeklerini özellikle güzel yaparım. pasta kek kurabiye ise uzmanlığımdır.

alttaki yazar: amerikalara gitme durumun var koca kıtayı keşfedeceksin diyelim. kuzey amerika'yı mı yoksa güney amerika'yı mı tercih ederdin? (birini seçip neden belirtiyorsun ona göre)
kesinlikle güney amerika çünkü gerçek kültürel doku orada
alttaki yazar acilen netflixte izlemelik guzel bir aksiyon veya sci-fi filmi öner baymasın, kafa yormasın?
  • /
  • 133