alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 135
(bkz: #433110) - ben bu cevabı bu entrydeki soruya yazdım. üstteki ne ara çıktı anlamadım. çaylakken soru cevaplamayın mümkünse. cevaplarınız araya giriyor.

saymadım aslında. mecburiyetten dolayı aylarca durduğum olmuştu, o anki psikolojim bunu gerektiriyordu. normal şartlarda uzun süre dayanamam.

alttaki babuş sen söyle bakalım; çok keyif aldığın aykırı ilgi alanların var mı?

sostenuto’nun sorusuna:
iki durum aklıma geliyor seksten soğutan:
- selam verdikten sonra dilini boğazıma sokarak öpüşmeye başlayan kişiler
- öpüşmeden sevişmeden oral seks yapmadan kıçını dikip hadi sik diyenler

üstteki soruya: farklı farklı dinler ve inanış kültürleri, garip gurup tarikatlar kültler satanikler hakkında okumayı izlemeyi seviyorum, keşke ilahiyat filan okusaymışım böyle şeylere kafa yorsaymışım diyorum

alttaki yazara:
ilk olarak ne zaman birini aldattın, seks nasıldı değdi mi yaptığına?
küçüktüm kuzenimle bişeyler yapıyorduk sonra diğer kuzenimle de yaptım. aldattığımı düşünüp utanmıştım ama meğer zaten ilki ikinciye benimle yaptıklarını söylediği için diğeri cesaret edip bana yanaşmış. ama ben aldattığımı düşünmüştüm. şimdi ikisi de evlendi şerefsizler.

alttaki yazar,
dünyaya barış ve huzur getirmek senin elinde olacak ama her yıl bunun için masum bir çocuğu kendi ellerinle öldüreceksin. dünyada başka hiçbir çocuk veya insan aç kalmayacak, ölmeyecek vb.

kabul eder miydin?
dünyayı kaos sarabilir pek umurumda olmaz, oturur keyifle izlerim. yeterki çocuklar ölmesin. ince çizgimdir çocuklar.

öldüğün yaşı seçebilseydin kaç yaşında, nerede ve nasıl ölmek isterdin.
geleceğe dair bir umudum olduğu kanısındayım o sebep ile bunu bilerek yaşamak istemezdim çünkü pramidin üstünde kendimi gerçekleştirme evresine ne zaman varırım bilemiyorum ancak suale cevap olmak açısından geçmişten bir zaman söylemek gerekirse 27 yaşında bir eylül akşamı olurdu benim için hem vakur hem sitemli.

alttaki yazara sorum:
sonradan kaçırdığını farkettiğin yada keske hiç öğrenmeseydim dediğin kaçan bir fırsat var mı?
çok kaderci bir kişiyim her şeyin olacağına vardığına her şeyin zamanında olduğuna inanıyorum. bu yüzden kaçırdığım herhangi bir fırsat olmadığını düşünüyorum.

alttaki yazara sorum:
en sevdiğin, zaman geçirmekten keyif aldığın mekan neresi, evinin dışında?
şimdiye kadar gittiklerim arasında sinema salonu. hiç striptiz kulübüne, seks kulübüne yada porno setine gitmediğimden dolayı cevabım zamanla değişebilir.

alttaki söyle bakalım: istediğini elde etmek için gözünü karartıp riske girmek mi yoksa temkinli olmak mı?

  • /
  • 135