ayı sözlük ankara yeni yıl zirvesi

o zaman mekân aylak yaşam oluyor gibi. burası tam olarak nerede acaba?
tarih de belli; 28 aralık cuma, saat 18:30.

o zaman artık kesinleşsin her şey.

tarih: 28 aralık 2012, cuma, 18:30
yer: aylak yaşam
roxanna elenmedi. kimse adam akıllı fikir yürütmeyip sadece bir mekâna güzel falan deyince uygun olur diye düşündüm. saat ve mekân önerilerini herkes yazarsa, ortak bir saat ayarlanır.
bugün olsaydı da katılsam dediğim soğuk ankaranın sıcak zirvesidir.
bu başlığın hiç aşağıya düşmemesi lazım ankara'dakiler!

uyanııın! canlanııın! kendinize geliiin!
katılsak birilerini götürebilir miyiz ki diye düşündüren zirvedir. şaka bir yana zirvelere bu amaçla katılan üyeleri duyduk. eskiyeni artık homofobikmiş. eşcinsellerden kazanacağını kazanıp kirli mendil gibi atmış diyollar.

mekan önerisi; güvenpark, gençlik parkı
evet ankaralıların yeni yılda buluşma planı yaptığı zirve. kimler katılır bakalım, katılıma göre tarih, saat ve yer belirlenecek. eythymos konuyla ilgilenmekte, fikirlerinizi bekliyoruz.
eveeet sevgili ayıcılar!

istanbul'da düzenlenecek olan yeni yıl zirvesine katılamayacak olanlar ankara'da buluşup kutlasın diyerekten ayı sözlük yeni yıl zirvesi ankara'yı düzenlemiş bulunmaktayım.

tarih olarak 28 aralık 2012 cuma gününü seçtim, saat olarak ise 18:30 düşündüm. umarım ki herkes için uygundur. uygun değilse, önerilerinizi sununuz lütfen. diğer bir konu ise mekândır. mekân henüz belirtmedim çünkü hep beraber karar verelim istedim.

ankara'da rahat olunabilecek ortam olarak aklıma bir tek sixtiees geliyor gay bar olarak ama orayı ben pek sevmiyorum ve bunun için de ne kadar uygun olur bilmiyorum. yine de çoğunluğa bağlı olacak zirvenin nerede yapılacağı. onun haricinde rahat bir ortam olarak eskiyeni var, eşcinsel dostu bir mekândı en son aylar önce gittiğimde. hâlâ öyle midir bilemiyorum tabii ki.

benim aklıma gelen yerler buraları. sizin de aklınıza gelenleri yazınız ve hep beraber karar verip yapalım biz de ankara'da bir yeni yıl zirvesi.
arkadaşlar dalga mı geçiyorsunuz ben istanbuldayken yeni yıl ankara zirvesi yapıyorsunuz ankaradayken istanbul zirvesi diyerek isterik kahkahalar atmama sebep olmuş başlıktır.
eneeem çok sevimdim ama ankaradan kimler var ki? benim bildiğim bi ben varım hatunlardan
gelenlerle hep beraber kutlarız. iki kişi olursa, iki kişi kutlar * maksat, beraber olunup eğlenebilmek. mekan önerilerinizi de yazarsanız, memnun olurum arkadaşlar. ona göre herkese uygun olan bir mekanda daha rahat olur herkes.
çoğunluk o tarihi isterse, olabilir. benim o tarihte finallerim olacağı için ben katılamayabilirim ama yeni yıldan o kadar gün sonra yeni yıl kutlamasının ne anlamı kalır pek bilemem * o zaman muhabbet zirvesi olur.
şimdiden buluşacaklara iyi muhabbetler
işlerimden kafamı kaldırmayı başardığım bir anda eythymosa desteğimi sunacağım zirvedir efendim. organizasyon kabiliyetim olmadığından direkt olarak üstlenemedim ama olması için elimden geleni yapacağım.
roxanna'yı ev arkadaşımdan duymuştum. rahat ve sakin bir ortammış. bence de olabilir.
henüz mekân belli olmasa da gelecek olanlar katılacağını aşağıdaki linkten bildirirse, çok güzel olur *

http://ayisozluk.com/sozluk.php?process=etgoster&id=30
şu andan itibaren sadece bv bear ile benim katılacağım bir zirve olduğunu düşünmeye başladığım zirvedir.
ankaralı yazarların bir çoğunda bulunan özgüven eksikliğini gösterir. sadece ankara değil tüm türkiye aslında. istanbulda da kaç yüz kayıtlı kullanıcı var ama katılan 25 i geçmiyor. sağlık olsun, trabzon'a selamlar.
katılacak olan kişiler sözlükte üst kısımda bulunan menüden ortam > zirvetör sırasını takip eder zirve sayfasına ulaşıp katılıp katılmayacaklarını belirtebilirler. *
katılma ihtimalimin sevgilinin durumu ile doğru orantılı olduğunu belirterek, çok büyük bir aksilik olmazsa oradayız dediğim zirve konumuna geçmiştir kendileri.
  • /
  • 3