ayı sözlük itiraf

  • /
  • 160
ben gayim :) işte itiraf ettim
yaşımın iki katı birine aktif olunca saygıda kusur ediyormuş gibi hissediyorum*
bazı şeyler benden geçmiş. galiba 26 yaşın verdiği bir şeyle yaşlanıyorum. eskiden keyif aldığım şeylerden pek hazzedemez oldum. kafa pek kaldırmıyor.
sözlüğün bu hali çok tatlış,ekşi de ya da başka bir sözlükte yazarken kendimi yaban ellerde garip gureba hissediyorum, her daim var ol ayı sözlük. ama bir tık daha toleranslı pls!
nasıl oldu da 2010 yılında bu üyeliği açtım halbuki daha 12 yaşında bir çocuktum mesajları okuyup harbiden hayal meyal hatırladım.sadece şaşkınım.
eskiden hiç kimseye güven duymazdım ama yine de arkadaş olmak için bir kapım aralık kalırdı.son 3 aydır tamamen insanlarla olan bağımı kopardım sözlük.vefa, merhamet , insanlık kalmamış.ne yaşlıya hürmet ne çocuğa sevgi var.bencilliği içinde boğuluyor insanoğlu.artık konuşmaya, kendimi ifade etmeye , anlamaya bile çabalamıyorum.koyverdim...bir gün daha gitti ömürden tez elden kıyamet.
eski girilerime baktım. okumaya utandım yemin ederim. nasıl bir kafayla yazmışım ben onları. hepsini siliverdim.
@senseisplinter
derhal yapman gerekenler: #54166
hayatımda hiç şerefsiz insan tutmuyorum. hatta son zamanlarda bir orospu çocuğunu hayatımdan silip attım, asla zamanınızı ve paranızı bilhassa pislik insanlar için harcamayın. ben fedakar olmamayı 26 yaşında öğrendim. orospu çocuklarına asla yer yok. unutmayın, bir gün en ufak başarınızda göt olup "ah keşke" diye peşinizde dolaşmaya kalkışacaklar. hatta yine sizin kötülüğünüzü isteyen o kişi olacaktır. bunlar başkasını bencillikle suçlar lakin düşündükleri sadece para ve orospu çocukluğudur. ihtiyaçları da sadece maddiyat olacaktır. geri dönerlerse bir tekmeyi de son kez atmayı unutmayın.

hanımağanızdan minik dersler. öpüyorum gençler.
iki gece önce rüyamda yılan ve muz gördüm. biri gelen kısmet diğeri giden kısmet imiş. hep eşitlik hali hep ne kar ne zarar, bu döngü keşke değişse. ühü.
kimseyi sevememek bitik bir duygu değilmiş aslında.yalnızlık en erdemli yaşam biçimi...en sevdikleriniz en büyük hatalarınız olduğunda - sürekli kazıklar silsilesi altında kaldıysanız sadece allah'a dönüyorsunuz yüzünüzü ve tek mutluluk bu yolda.son iki haftadır çok mutluyum sözlük...entrylerinizden öpüyorum ^^
"acaba nerede buz şarabı içebilirim, ayrıca geyik eti de denemek istiyorum." diye sorduğum kanadalı kadın beni isviçreli zannetti. hemen birkaç yer adı söyledi ve dedi ki, "buralar aslında pahalı yerler, ama sonuçta siz isviçrelisiniz, size oldukça ucuz gelir, sonuçta biliyorsunuz, kanada doları".

sanırım ülkenin ekonomik durumuyla gurur duymamak sadece bize has bir durum değil. garibim parasını değersiz buluyor.
♥ aneros ♥
(unicode karakterler çalışıyor mu diye merak entrysi)
çok büyük bir bunalımın eşiğindeyim sözlük, herkesten ve herşeyden sıkıldım. artık evim, işim, yeğenler, ablam, arkadaşlar bile bunaltıyor beni. tam üç gündür bisiklet bile sürmedim ki bu omuz kemiğimin kırdığım 2008 den beri en uzun süredir.
ne olduğunu anlayamıyorum, sürekli eski hatalarımı hatırlayıp yeni analizler yapıyorum o zaman ki kararlarım üzerinde ki hiç bir anlamı olmayacak. saçma sapan bilmediğim (sildigim) numaralardan mesajlar alıyorum. ya bit pazarına nur yağıyor ya bu ademler hep birlikte azdı, çıtır gaylar bunlara yüz vermiyor tabi. bir dönemdir ekonomik ve ailesel sıkıntılar ile uğraşıyorum, bu durum ya görülmüyor yada kimsenin umrunda değil.
bir şekilde fark edilmesi ufak bir takdir cümlesi, belki biraz sohpet etmek çok iyi gelebilirdi.
yalnızlık duygusu bir karadelik içimde, beni dolandırmayan, maddi bir beklenti içinde olmadan yanımda olabilecek birini beklemenin imkansızlığı çok canımı acıtıyor sözlük.
çok yorgun hissetmeye başladım, çok yorgun, daha önce böyle olmamıştı hiç.
bugün doğum günüm yahu. hiç birthday sex teklifi almadım. üzüldüm. lkdsjfds
yalnız kalmaktan çok korkan bir insan olarak sürekli yalnız kalmak yoruyor fare hinligi yerleşmiş bünyemi
d.n: drama için özür dilerim.
almanya'dan fuck buddy'm geliyor yaşasın.
önümüzdeki doğum günümü ilk defa bir sevgiliyle geçirmek istiyorum. çok mu şey istiyorum?
pizza ve makarnayı yemekten saymam.
  • /
  • 160