ayı sözlük itiraf

  • /
  • 174
bugün para teorisi finalim var ve paraya dair bildiğim tek şey bende olmaması.
4.5 yıldır kullandığım telefonum artık çalışmıyor. hani dibine kadar sıyırıp son damlasına kadar tüketirsin ya aynen onun gibi. ekranı dalgalanıp kapanıp bir daha açılmayana kadar kullandım s3 ümü. gayet de iyi anlasıyorduk aslında. şuan insanlarla iletişim kurabildiğim tek yer. facebook. bilgisayarımı yanımda taşıyorum falan. oysaki yeni yılda çok paramız olursa diye ne hayaller kurmuştuk yukardakiyle***
mabel matiz'in alaimisema klibinde oynayan bütün abileri mıncırmak istiyorum. çok tatlı geliyor hepsi böyle hem vazifeşinas hem cool. dövücem ha. özellikle o trompet ve darbuka çalan iki varlık gelsin beni bulsun hemen! *
eskiden çikolatayı gören arkadaşımızın gözü baktığında, elimizdeki çikolatayı ikiye bölüp arkadaşa veren insanlardık. şimdi karşımızdaki bir tane yesin, biz iki tane yiyelim diye bin takla atıyoruz. bunun adına da modernlik, hayat şartları diyoruz. küçükken oyun yapımcısı olmayı çok istiyordum. ama şimdi baktığımda, o kadar çok abartılacak bir meslek olmadığını düşünüyorum.
planlarını kurduğum ülkeye yerleşsem her şey ne kadar farklı olacak kestiremiyorum. insanlara olan güvenimle orantılı olarak motivasyonum da kalmadı sözlük. eldekilerle en iyisini yapmaya bakacaz artık.
sayın bilmem ne, başvurunuz çok hoşumuza gitti falan filan diye mail attılar diye seviniyordum. meğersem otomatik mesajmış.
en büyük derdim lodos şu anda.
ayı sözlük yazarlarının benzetildiği ünlüler başlığına bir entry yazmıştım. yazarın birine acayip dert olmuş anlamsız oy vermiş. zaten benzeten ben değilim sevgili ezik yazar arkadaşım benzeten başkası. sözlükte zaten az entry giriliyor böyle fesatlıklarla uğraşmak yerine entry gir faydan olsun boş yapma. hadi buna anlamsız ver siktir git sonra.
antalya'da patlama olmuyor demeye korkuyorum.
geleneksel ocak ayı depresyonuma girdim. libidom tavan, enerjim sıfır, hava berbat. teşekkür ederim türkiye.
sozlukteki herkesin depresif olmasindan cok sikildim sayin sozluk
epeydir uzun bir süredir sözlükten uzaktım, çok şey oldu bu sürede, ve ben yazamayacak kadar üşengeçim. konuya dönersek şuanda ispanyadayım ve geri dönmek istemiyorum sözlük. 5 ay burda yaşadıktan sonra insanlarımızın ömrünün nasıl heba olduğunu çok daha iyi anladım. mutlu olmayı hak eden bir toplumken cehennemin ortasında kalakaldık. kafamda geleceğe dair planlar dönüp duruyor ve ben her durumda kaybediyorum. ihtiyacım olan tek şey, hayata bağlanmak için bir neden.ayudame.
gündemle dalga geçen mizah anlayışına malzeme yapan insanlardan ciddi ciddi rahatsız oluyorum. her şey herkes eleştirilir eyvallah.. ölümlerle, terör saldırılarıyla, ülkenin içinde bulunduğu kaosla cümle mühendisliği yapıp best of yorum ve espri sahibi olma çabası içinde olanlar, aynı zamanda bu durumu insan haklarına aykırı olarak algılıyorum.
ve konuştuğum adama ilk taframı attım. dayanamadım napıyım. tafrasız olmuyor.
etrafınızda güzel insanlar biriktirdiyseniz, en kötü zamanlarda bile kötü sözün enerjisinden kendinizi sakınıp herkes için iyisini dilediyseniz, yeni bir aşka her yeni insan yeni bir hikayedir diyerek hayatınızda izin verdiyseniz eğer işte o zaman öyle bir his kaplıyor ki içinizi nereye saçılacağını şaşırıyor o kelebekler! hayatı güzel yapan, yaşanır kılan, insanlar, anılar, yeni aşklar, huzurlar iyi ki var! hep de olsunlar!

"ne ayıp biliyor, ne günah biliyor!
esiyor aklına, geliyor apansız!
aşk, bunu hep yapıyor!"
cumartesi akşamı yolların kapalı olması nedeniyle 1 saat sürüyüp ardından taksiye binerek 1 saat de burdan yolculuk yaparak toplamda 2 saatin sonunda bir doğum gününe gittim. iki ayrı yerde kutladık 3 ayrı pasta kestik. etrafımda tanımadığım adamlar birbiriyle sevişen erkekler vardı. baya eğlendim. ancak doğum günü çocuğu aşırı içip sapıtıp finalde tekyönde bana asılınca gecenin sonu pek tatlı bitmedi. hem ikimizi sevgili sandılar kısmetlerim kapandı hem de sevdiğim bir arkadaşlığım boku bokuna bitmiş oldu. bu da böyle bir karlı hava anımdır.

ayrıca tekyöndeki 2 metre uzunluğundaki devasa kardan adamla da o gece bol bol fotoğraf çektirdim. güldük eğlendik falan.
insanlar enteresan be sözlük çok değil 2 hafta önce her sabah günaydın her akşam iyi geceler mesajı atan günde 2 kere konuştuğun insan önce mesajlaşmayı sonra aramaları keser... dahası sen aradığında ya telefonu açmaz ya da meşgule atar. yalnız kalmak ister ama yalnız değildir boy boy fotoğrafları görürsün sosyal mecralardan. arkadaş kalmayı bile istemeyecek ne yaşanmıştır merak edilmektedir. üstelik daha içilecek çok bira gidilecek çok sinema yenilecek çok istanbul sokak lezzetleri varken...
bir diğer modeli daha tanımadan etmeden biz seninle olmadık diyen insan modeli... daha bir şans bile vermeden biz olmadık yeaaaa senle değişik olmadı mı bence oldu ....
bir diğer modeli daha var da şu anda onu açıklayamıyorum ilerde yazarım...
olgun sever ciddili ilişki arayan istanbul ve çevresinde oturan boşta arkadaşı olan varsa ne olur instadan bakıp eklesin yer yok kib bye
hava -18 derece ve ben sahada çalışıyorum.zengin koca arayışlarına başlama vaktim geldi diye düşünüyorum varsa taliplerim beklerim kurtarın beni burdan =)
hem hayatımın sonuna kadar sadece biriyle olmak istiyorum hem de ölmeden önce en az yüz bin tane daha erkekle takılmak istiyorum.
  • /
  • 174