bakir gay düşürme sevdalısı orta yaşlı full aktif gay

türkiye'de bolca bulunan gerizekalı bir gay tipi. çiçeği burnunda gayimizin içine ilk kendisi girince kendini müthiş birşey başarmış gibi hissedecek, hatta belki boşalırken hönkürerek doğal yaşam ortamından kalma bu alışkanlığıyla süsleyecektir o büyülü anı.
öyle orta yaşlı "sadece" aktif geyle yattım ki düşününce keşke ilk seksimi bunlardan birisiyle yapmış olsaydım. nasıl efendiler, nasıl işlerini biliyorlar, nasıl seksiler, nasıl nasıl nasıllar... ama yaşıtım olan 18'lik oğlan çocukları öyle miydi? adam göt görünce ayakta boşalıyordu neredeyse. hızlı hızlı bir şeyler yapma çabaları. sevişme desen bilmezler. dokunma desen alışmışlar siklerini sıvazlamaya sikmişsin gibi dokunuyorlar. çoğu ibneliğini kabul edememiş falan filan gider bu liste.
kendilerine full aktif oldukları için gay demezler, sadece göt seviyordur onlar
eğer yakışıklı ve seksiyse sorun etmeyeceğim tiptir. taliplerimi bekliyorum. çıtır pasif olarak hizmetinize hazırım. *
hayatın ne kadar kaygan bir zeminde yaşandığını unutmuş kişidir. '' bana biraz yalan söyle bu gece ihtiyacım var '' diyen iç sesimiz için feda edilecek birkaç saat her zaman bulunabilir. muhtemelen düello ilk kez sana veriyorum tanıtım sloganıyla altın tepsi içinde sunulan sözde bakir gayle, ilkin olmak istiyorum diyecek full aktiften nihayet full pasife transfer olmuş kıçımın heterosu arasında geçecektir.
hornet kullanıcıların %60'ı. tek hayali işten eve gelip koltuğuna uzanıp millete "uh bebeğim, hareketli hayat tarzımın bir parçası olmak ister misin, iyi de kazanıyorum, yer var hem, haftasonu görüşelim mi he" gibi teklifler ile yürümek olup, bakir gaylerimizi yatağa atana kadar elit bir bey, sonrasında yorgunluktan beyin hücreleri çalışmaz duruma gelmiş bir işkoliktir. ekseriyetle blocklayın.
bunun orta yaşlı full aktif gay düşürme sevdalısı bakir gay'i de vardır hayatını terlemeden köpek gibi çalışmadan eliyle sadece marka mağazaların poşetleri ve düşürdüğü beyin şeyini tutmak için kullanmayı amaçlamıştır hatta bakirliğine fiyat biçip bir gecede sınıf atlamayı bile hayal ettikleri olur
aktif pasif çok fark etmemekle beraber bu takıntıda olan çok insan tanıyorum. tam tersine bundan kaçan ve ilk olmak istemeyen de bir tayfa vardır. akışına bırakmalı aslında, bunu kriter haline getirmek manasız.

(bkz: ilk olma çabasında olan takıntılı insan modeli)