beyonce

gerek müziği gerekse dansı ve sahne şovu ile insanı kendine hayran bırakan, rapper jay-z ile evli ve çiçeği burnunda anne olan bir r&b şarkıcısıdır kendisi. hayranıyız.

(bkz: single ladies)
(bkz: sweet dreams)
(bkz: halo)
(bkz: run the world)

***
ayrıca kalın baldırları ile ünlüdür. başarılı sahne showları ortalama bir ses ve ortalamanın üstünde bir yoruma sahiptir. son on yılda istediği düzeyde ilgi toplayan bir diva çıkaramayan amerikan müzik piyasası aktörleri, bayan obamayı bile arkalarına alıp beyonceu son dönemlerde daha da bir patlatma çabası içindedir. kadın gücü son zamanlar üzerinde durduğu temel temalar arasında yer almaktadır.
bu kadın için kötü diyen insanın müzik bilgisi yoktur bence mükemmel söz yazar ayrıca sahnede show olayını bitirmiş hatun yani kaç kişi var beste yapan,dans eden canlı söyliyen ha ahali aşağıdaki ilgili videodanda beyoncenin canlı performansta nasıl hayvanlaştığı görülebilir.

http://kisalt.com/3fm
blue ivy carter adını verdiği bir kız çoçuğu dünyaya getiren şarkıcı.

39 grammy adaylığından 16 sını kazanarak en çok grammy kazanan 3. sanatçı konumundadır.
beyoncé giselle knowles gerçek adı efenim sevimsiz eşinin soyadı ile carter da eklenmiş olabilir emin değilim kendileri her konuda gerçekten dünyanın enleri arasında yer alabilir. ses, dans, para, kalite, sosyal projeler, konserler, albümler. ve bir çok insanın r&b diye aşağılayıp dinlemediği bu hanımın sesi 3,5 oktavdır. bu güne kadar ölçülen en yüksek (kafa sesi hariç) oktav olan luciano pavarotti den bile yüksektir. mezzo-soprano'dur, divadır.
şarkılarına dans bulmaktan zevk aldığım insan.
arşivimde olan dansları ; single ladies , halo , run the world.
new dance routine coming soon ....

sesi öküz gibi jazz'a yatkınken hala sesinin altında olan parçalar söylemesi beni sinir ediyo.
me myself & i bu aralar çok sardığım şarkı yalnızlığımı ve aynı zamanda kalabalığı anlatıyor
dinleyin canlı performans budur.
superbowl xlvii performansıyla baya bir göz doldurmuş, gerçi daha çok dans show olmuş ama o bile muazzam. ammaaa destiny's child ile geçmişe selam çakarken kelly rowland ve michelle williams'ın mikrofonlarından sesin çıkmaması resmen skandal olmuştur kanımca.
http://www.nfl.com/videos/nfl-super-bowl...
listen,if i were a boy,survivor şarkılarıyla tanıdığım muhteşem seksi bayandır. *
güzel sesli şarkıcı çok var ama hem sahnede bu kadar inanılmaz koreografiyle dans edip hem de bu kadar inanılmaz güzel şarkı söyleyen başka bir isim yok.
katy'e de gaga'nın da eline vermiştir. promosyonsuz reklamsız çıkan son dijital albümü rekorları üst üste koyup sikertmiştir. üstelik tüm albümü kliplendirerek. albüm kanımca deneyseldir müzikal açısından çok fark edilmese de vokal olarak bana göre kesinlikle farklı.
amaçsızca "if i were a boy" şarkısını severim.
bilbıard müsic awards 2011 de yapmış oldugu performans ile beni benden almış hatun
boyum kadar bacaklari olan avrat!
bir insanın bu kadar güzel olması acilen yasaklanmalı.

1 hafta gecikmeyle, "never too late" diyerekten #lovewins'e desteğini yine kendi şeklinde göstermiştir.

http://www.harpersbazaar.com/celebrity/l...
partition parçası ile en ahlaklısını orospuya çeviren şarkıcı.
  • /
  • 2