büyük bir hevesle alınıp kullanılmadan bir kenara atılan şeyler

fotoğraf makinesi bu işi büyük hevesle yapıp fotoğraflarını instagramda paylaşan arkadaşların gazıyla aldığım ama hala hayata geçiremediğim gizli hobim
tablet telefonlar varken pek bir işe yaramadığını anlamış olduğum günden beri kendisinden haber alamıyorum
bluetooth kulaklık yabancı dizilerde araba kullanırken telefonla konuşanlara özendim.çok havalı görünüyordu.havalı görünmelerinin tek nedeninin kulaklık olmadığını anlamış oldum.
(bkz: kindle)
başlarda hevesle kullansam da zamanla normal kitaba dönüş yaptım.
spor ayakkabı. valla ev giyilmemiş ayakkabı doldu taştı. içim yanıyor içimmm ülaynn^^
turkuaz mavisi pantolon. bir kere giysim universitenin ilk yilinda. simdi mezun oldum calisiyorum o kadar ulke sehir degistirdim benimle birlikte geldi ve hic giyilmedi. atamiyorum da hinziri cok benerek almistim.
sırf para verdim diye sonuna kadar kullanıyorum. böyle de bir kafa yapım var.
ilk zamanlar mahalleye küçük bir "patisserie" açabilecek güçte yoğun tempoda çalışan, 1001 çeşit tarifin denenmesinin ardından raflara kaldırılan ve en son akıbetinin ne olduğu bilinmeyen ekmek yapma makinesi
lise zamanlarımdan hatırladığım, hep bir ümitle alınıp kullanmadığım canım soru bankaları.
koşu bandı,
mekik sehpası,
pilates topu ve dvd seti,
adını bilmediğim bir spor aleti daha
calculus cilt2 çok hevesli almıştım ama sonradan defterdeki notlarım yeterli oldu hala daha akşamları yatarken kitaplığımdan bana buruk bi gülümseme atar.
flashjack. nedeni: verdigi his guzel olsa da kalin bir plastik kilif icinde, asagi yukari gidip gelirken insanin bilegini acitiyor.
(bkz:elektrogitar.) fender stratocaster'in alt ürünü olan squier bullet stratocaster aldım yıllar önce. yıllardır duvarda öylece asılı duruyor.
spor ayakkabılar. -lar evet haftasonu 2 tane daha aldım. hiç kutusundan çıkmayanlar var. bazılarını twitter'da kura ile takipçilerime hediye etmeye başladım her yer ayakkabı imdat!