erkeklerin işedikten sonra ellerini yıkamamaları

" o da vücudumun bir parçası. hem de tertemiz. " bakış açısındaki erkeklerin davranışlarından olduğu gibi her bir noktası ayrı pis erkeklerin de sıklıkla yaptıkları eylem. her türlü zaten eller en çok mikroba temas eden organımız olduğu için sık sık yıkanmalıdırlar. olayın sikle, taşakla alakası yok, yıkayın yıkatın. suya sabuna dokunun.
tipine göre muamele ile farklı değerlendirilebilecek bi mevzu. sevgilinse sorun değil, gelsin ağzına bile sıçsın, yersin.
hasssi... kızlar yıkıyo muymuş
çok da önemli olmayan durum. zira sidik denilen sıvı gün içinde elinizi temas ettiğiniz yerlerden daha sterildir. ancak ve ancak işediğiniz yere bir süre sonra temasa geçerseniz yeteri kadar mikropla sevişebilirsiniz. o değil de, "pipimi tutmadan elimi yıkarım" ne demek biri bana acil açıklasın. *
artık o kadar sıradışı gibi görünmeye başladı ki gözümde, umumi tuvaletlerde denk geldiğim ve elini köpürte köpürte yıkayan erkekleri görünce ''aa gay mi acaba'' gibi aptal bir düşünceye kapılıyorum.

bazıları da yıkamak ve yıkamamak arasındadır. elini 2 saniye suyun altına sokar, ıslatır ve çeker.
bu kadar abartılmasına şaşırdığım olay.

eğer sıkıntı idrarın ele bulaşmasıysa , idrar kişide eğer enfeksiyon yoksa sterildir.içerisinde yoğun miktar da organik atık olduğu için koku yapar ama bu pis olduğundan kaynaklanmaz.

eğer sıkıntı adamın çükünü ellemesiyse ne diyeceğimi bilemiyorum , nasıl bir kafa bu.
hani insanlar da cinsel organlar diye ''am , çük tü pis kaka'' algısı var ama kişi zaten çöplük değilse hastalık falan kapmaz çüküne değince.(hani bi de ağzına falan alıyorsun , o ne olacak?)

episode 1:
a kişisi: ver hele şunu ağzıma.
b kişisi: oohh
a: boğazıma kadar sok hadii.
b: boşalıyorummmm
a: hepsini yuttum.

episode 2: (ertesi gün)
a kişisi: aşkım ben geldiiiim.
b: kişisi: tuvaletteyiiiim. (b kişisi klozetin başinda dikilmiş gürül gürül kar suyu gibi işiyor bu sırada. alet avuçlarının içinde bir yılan misali heybetli, asil, sıcak. yarı ereksiyon halinde nerdeyse 20 cm * wc den çıkar. öbüşürler) hoşgledin. elma yer misin der ve elmayı uzatır.
a kişisi : ellerini yıkadın mı sen?
b : yoo
a: allah kahretsin öğk..
b: lan dün ağz!?!?!?

not: iğrenç olabilirim ama biraz da gerçekleri görelim diye şeaptım
benim için ayrımı tamamen umumi ve şahsi tuvalette yatıyor. erkek arkadaşımın evdeyken tuvaletten ellerini yıkamadan çıkıp bana dokunmasını fazla sorun etmeyebilirim fakat umumi tuvaletten ellerini yıkamadan çıkıyorsa kendisini çamaşır suyuna bastırsam yeridir. sorun, elinin kendi cinsel organıyla temas etmesinden ziyade başka şeylerle temas etmesi.

bonus olarak şu homoerotik uyarıyı bırakıp gidiyorum.