google chrome

google ın web tarayıcı programı. az önce başlık açmada karakter sorunu yaşıyorken, imdadıma yetişen program. artık seni kullanıcam bunda gayrı. bye mozilla firefox.
firefox'a göre daha hızlı olan ama bi türlü ısınamadığım, kullanıma geçemediğim, "geçerli tarayıcın olmamı ister misin?" sorusuna dizlerime kapanmadığı için "evet" demediğim tarayıcı.
(bkz: firefox)
kullanımı kolay, kişiselleştirme olanağı yüksek, basit ve hızlı tarayıcı, google yapmış iyi yapmış
evde bilgisayarınızı paylaştığınız başka birileri varsa gizli pencere seçeneğiyle arkanızda hiçbir iz bıraktırmayacak gay dostu web tarayıcı.
google ın internet tarayıcısı.

ilk duyurulduğundan beridir kullandığım tarayıcı. ayrıca gmail hesabıyla bütünleştirilebildiği için hangi pc ye geçersem geçeyim sık kullanılanlarım, şifrelerim ve form doldurma önerilerim beraberinde gelir. olmadığı bir zamanda internet kullanmak ölüme eş değerdir.

(bkz: google chrome aşkı)

ayrıca:
(bkz: chromium)
(bkz: google chrome os)

ayriyetten:
(bkz: chrome a google chrome demek)
(bkz: interenet explorer a ms internet explorer demek)
(bkz: microsoft windows 7)
http://imageshack.us/photo/my-images/854/internetexplorerc.jpg/
google market sayesinde işlevselliği daha da artan dünyanın 1 numaralı internet tarayıcısı. en kısa zamanda android için de çıkmasını bekliyoruz.
chrome mu nasıl kullandığımı görenler hemen kıskanırlar. bana da kurar mısın? gibi sorular sorarlar. severim kendilerini*
zamanında şöyle demişim;
(bkz:#22514)
geri alıyorum

iyica mala bağladı, arama yaparken ya ssl bağlantı hatası ya da bu web sayfası kullanılamıyor uyarısı veriyor bir kere değil bir, iki dakika değil dakikalarca hemde. ama kısa yol linkleri açıyor böylede bir orospu çocuğudur. bendeki de nasıl bir salaklıksa hala bunu kullanıyorum. ama artık kemik bıçağa dayandı o derece! boş ol boş ol boş ol
zenmate ile beraber olduklarında vazgeçilmez oluyor.
linux* için olanının adı chromium browser'dır. zenmate ile de kullanılır, browsec ile de... her türlü.
neredeyse herşeyi danıştığım,hatta ay'ı sözlükü bulduğum süper arama motoru.
raminiz yüksek değil ise kullanmamanız gereken web tarayıcısı
deli gibi ram tüketen web browserdir.
dün itibariyle güncellenerek, 10. yıl şerefine materyal tasarıma terfi edebilmiş, en yaygın kullanılan tarayıcı.
yeni tasarımını garipsediğim ama kullanmaktan vazgeçemediğim tarayıcı
operaya geçtim ne gibi farkı var bilmiyorum ama chrome'dan oldukça memnundum, ara ara takılabiliyordu ama.
yeni chrome, yeni özellikleri ve değişimleri ile, çoğu konuda düşündürmekte, örneğin bazı ssl yetkili otoriteleri, yeni versiyonda yeşil gösteriminden vazgeçmesi, bunu gri olarak göstermesi ilginçtir, bir fayda politikası güdülmekte olabilir kendince, ücretli veya ücretsiz olarak ayırım yapmaksızın çoğu ssl yetkili otoriteleri, bu şekilde gri göstermekte, daha önce yeşil olan simge insanların algısında farklı aksiyon alabiliyordu..
  • /
  • 2