ilk buluşma

aradan geçecek zamana karşı her zaman hatırlanacak andır. sizi gördüğü ilk tepki, gülümseyişi, konuşması, tavırları ve ilk dokunuşu da beraberinde getirir. sevişme öncesi soundcheck* yapmak gibi.
her zaman için en heyecanlı anların yaşanabileceği güzel bir zaman dilimidir.
2. buluşmanın kaderini belirler.
zamanın durmasını istemek, istiklalde yürürken yolun hiç bitmemesini, ayrılmayı hiç istememektir.
heyecan dolu bir bekleyiş, sonra da kavuşma. bursa bi yere ayrılma, na geliyorum
en nefret ettiğim anlarımın sebebi. nedense çok tutuk çok pısırık olurum
sadece uçkuru olaylarınızdan ötürü değil bir insanla ilk muhabbet şansını verdiğinden o anda hissedilmesi gereken heyecanı korumanız gerek diye düşündüğüm eylemdir .
kritik olandır. karşı taraf hakkında, geleceğe yönelik ipuçları edinilmesi bakımından önemlidir. özellikle karşı tarafın ilk vari buluşması ise * komik olabilmektedir. konuşmayı sevmeyen biri ile olacaksa, kabir azabı da olabilmektedir*.
kişi heyecanlıdır ve sürekli saatine bakar.
'ergenlikteki ilk buluşma' olarak değiştirilmesi gerektiğini düşündüğüm başlık.
herkes ilk buluşmada ne kadar naif ve masummuş. sanırsın herkes hayatının aşkıyla buluşuyor.
'ben bunu ne sikerim' diye düşünen bir benmişim. bir ben sapıkmışım. herkes buluşma sonrası ormanda el ele koşup, ağaçlara kalp çizmeye giderken bir ben eve sevişmeye gidiyormuşum.
felakettir.* kalp atışları artar sonra bir daha asla dersin . bunlar buluşmadan öncesi , sonrasını ne sen sor ne ben anlatayım sözlük . * * *
ileriki zamanlarda başlayacak aşk & sevgili sancıların öncesindeki canım cicim aylarının ilk günü, ilk göz kaçırmalar, ilk yüz kızarmaları, ilk gülümseme ve iyi görünme provaları ..
benim için ufak bir kısır döngüsü var. manyak birine kişisel bilgierimi vermek istemiyorum. kişisel bilgi vermeyince de konuşacak konu kalmıyor. konuşacak konu kalmayınca manyak mı değil mi anlayamıyorum.

ilk buluşmadan beklentilerim;
1) eski sevgililerden bahsedilmesin. "bana ne ulaan!" diye çığlık atasım geliyor. 1 saat eski sevgili dinlemişliğim var.
2) kişisel sorular sorulmasın. isteyen istediğini anlatsın ama sorular sorulmasın.
3) tuvalete gitmek bazen sadece tuvalete gitmektir.
4) karşıdan beklentiler konuşulsun, tartışılsın.
5) seks konuşulmasın bence. güvenli seks hakkında konuşabiliriz ama.
6) hesap paylaşılsın.

çok mu :/
"hemen biriyle buluşup bu başlık hakkında bikir sahibi olup entry girmeliyim" hissine kapıldım dattebayo.
fox tv de yayınlanan eğlence programı. eşlere, annelere, babalara, sevgililere planlı programlı şakalar yapılıyor. şu sıralar kıbrıs'ta çekilen şakalar yayınlanıyor. şivelerine bayılıyorum şu kıbrıslıların.
kendin olmak, kendini anlatmak anlatabilmek aynı hakkaniyet ile karşı tarafı da dinlemek iyi bir muhabbet sohbet bence çok abartılacak bir durum değil sadece biraz heyecanlı. yüzüne bakamazsın çok konuşup saçma detaylar aktarabilirsin, biraz da komik oluyor ilk buluşmalar benim tecrübeler bu kadar az ve öz yani
yüzde 80'ninin ikincisi olmaz.
insan çekiniyor açıkçası ilkler her zaman zordur hiç tanışmadığın bir insanla seks için buluşuyorsun. hırlımı hırsızmı katilmi vs. bu dönemi muhabbetle aşmak gerekir, dışarda muhabbet evde muhabbet seks için öncesinde 1 saat karşılıklı muhabbet iyi olur. birde ilk seks her zaman acı verir. tecrübeli aktif partner ve pasifin biraz bilgili olması burda kurtarıcı olarak önemli. canın ister ama acı duyarsın; hatta bundan sonra yapmayacağım dersin ama yine yaparsın.
şuana kadar hep seks için buluştum .ilk buluşma çok zor oluyor ilk böyle altı boş ne yapılacağı bilinmeyen bir muhabbet ,gerginlik. genelde ya elimi atarak ya da dudağına yapışarak acımı sonlandırıyorum.
her zaman çok gergindir. evde olmasını tercih ederim bu yüzden. daha rahat hissettiriyor.