ispanyol erkekleri

tartışmasız en beğendiğim erkek tipi. tabi ben ayılarıyla, göbeklileriyle ilgilendiğim için diğer kategoriler hakkında yorum yapamayacağım.
ispanya denince aklıma gelen tek erkek vicente del bosque
yanık tenli olmaları bile baştan çıkarmaya yeten erkekler.
kirli sakal kombinasyonları da yeterince elverişli.
sırf onlarla daha rahat konusabilmek için ispanyolca kursuna başlayacağim.
(bkz: cachorro)
abartılmışlardır. bir kere ben çilsiz olanını güzel temiz yüzlü olanını görmedim. olanı da ablak suratlı oluyor. artı cimriler. artı dişlerini fırçalamıyorlar. ve artı çoğu uncut. ve artı türkler sayesinde dünyanın en seksi erkeğiz ne bok yesek yakışır hallerindeler. götleri bu yüzden tempradır. çükleri ufaktır. popoları balina kasadır. böylesi yabancı merakı olmaz olsun (bkz: yabancı ayılar hakkındaki acı gerçekler)
akdeniz ülkesinin olması ve gayliğin en azından yasal olduğu bir ülke olduğu için erkekleri genelde spor yaparak, fit gezmektedirler. bunun dışında sakal yakışmayan ispanyol erkeği görmedim daha. bu arada sözlükte ispanyol erkeklerine selam ederim

istanbulda cihangir semtin civarlarında konuşlandırıldıklarından şüphe etmekteyim.
bizdeki "ahaha eheheh" onlarda "jajajaja" dır.
yazılarında ingilizce yazmak yerine ispanyolca yazmaları yüzünden acayip tav olduğum erkek grubudur.
oğlum manyak mısınız biz sizi beğenince,mesaj atınca türkçe mi yazıyoruz mk.adam olun ingilizce yazın ya da ne biliyim translate felan kullan sende türkçe yaz ya da ingilizce yaz tarzanca da olsa anlarız biz zeki adamlarız,ispanyolca öğrettirmeyin bize zorla.
sikerim belanı diablo
barcelonalı olanlarından uzak durulası, seksiler ama vefasızlar, verdikleri sözleri tutmazlar ve talep kendilerinden geldiği halde buluşmaya gelmezler, telefonlarını açmazlar, cevap bile vermezler, umurlarında da olmaz, hatta bir bakmışsın seni engellemişlerdir her tarafta, sonuçta sen sinir olduğunla kalırsın, onlar için bu ancak "kapris" demek olur. aman uzak olsunlar, gereksizler...
her konuda barcelona gibi adamlar geliyor aklıma.
bir başka erkekle evlilik ve diğer tüm yasal haklarını elde etmiş olan erkektir. bunları elde edene kadar da çok mücadele vermiştir. takdir edilmelidir.
yapılan bir araştırmaya göre* şu ana kadar sözlükte adına başlık açılmış tek yabancı uyruk. bu bağlamda herhangi bir yarışma yapılırsa ödül olarak ispanyaya göndermek ilk sıralarda olabilir.

(bkz: müdür bu buna konuş)
her toplumda olduğu gibi kafamızdaki en ideal erkekleri düşünüp iç geçirdiğimiz bi millet..düşünsenıze onlarında asla dediğimiz tipte olanları var..uyanın beyler..
bunlardan getiricen 2 düzine ayı sözlük zirvesine, o zaman kayıtlı olan 147 yazar katılmazsa ben neyim.

ben kötü ispanyol erkeği görmedim, özene bezene yaratılmış sankiler.
o sakallı arkadaşları gördükçe içimden fantezi üstüne fantazi kuruyorum. feriştah yenge olcam bunlar yüzünden.
growlrda çok tatlı bir ispanyolla konuşurken ilahi işaret olarak adlandırdığım güüzel başlık
  • /
  • 2