jigolo

işi gücü olmayıp para karşılığında birileri ile yatan paralı asker de denebilir.
eğer tekyön'de duvar tipinde saçları bol jöleli, ağırlık çalışarak, kolları omuzları göğüsleri şişirilmiş ve daracık tshirtler giyen birilerini görürseniz
anlayın ki paralı asker.
rentboy
erkeğin orospusu işte.
efendim yurdumuzda her dört erkekten birisi kendisini jigolo adleder. çeşitli profil sitelerinde, hatta bu sitelerin escort kısmında ben jigoloyum diyen pek çok kişiye rastlarız. profesyonel olanları özenli profillerinden ve resimlerinden, bir de fiyatlarından anlarız. zira liseyi zar zor bitirmiş internet kafede camden çektiği fotoyu profil fotosu yapmış gençlerimiz genellikle saat başı asgari ücret falan istediklerini yazar. halbuki her hallerinden bir marlboroya tav oldukları bellidir.
orospunun erkek versiyonudur.
kadın para için yatınca orospu olacak, erkek para karşılığı yatınca jigolo
ucuz peynirin kokuşmuş hali.
bedenini para karşılığında satan ve bundan gurur duyan sözümona erkek orospulara verilen addır. orospuluğun kadınlara has olduğunu düşünenlere kapaktır.
uzak doğuda 'moneyboy' da denir. haliyle erkeğin orospusudur. parayı isterken utanmaz ama orospuluk yaptıklarını söyleyince kızar, kendilerine bu ismi nedense konduramazlar. bu da kendi içlerinde yaşadıkları çelişkinin göstergesidir. sevmem. seveni de sevmem.
çoğu insanın yaptığı gibi ruhunu satmak yerine bedenlerini kiralarlar. bu yüzden orospulardan sonra en dürüst insan grubudur gözümde. sürekli bir şeyler satttığını veya bir şeyler satın aldığını unutan- fark etmeyen-kabul etmeyen insan sürüsü içinde daha erdemli bir duruşları vardır bana göre.

bedenine yatırım yapan, insan ruhundan anlayan ve işini ciddiye alıp profesyonelce icra eden adamlar, aldıkları parayı sonuna kadar hak etmişlerdir. hatta daha helal bir para düşünemiyorum. işini iyi yapan her insanı sevdiğim gibi işini iyi yapan jigoloları da severim.
ali ile ramazan'ı okuduktan sonra, bende sempati ve biraz da acıma hissi uyandıran meslek erbabı kişilere denir. içlerine girip tanımadıktan sonra yaptıkları işin ne kadar ağır bir psikolojik yıkıma sebep olduğunu anlayamazsınız. size önerim, her şekilde onlardan uzak durmanız. çok azgınsanız, kendi rızasıyla sizinle beraber olacak birini bulana kadar bekleyin. allah kimseyi o yola düşürmesin diyorum.
veda ettiğim growlrda bile son dönemde artan erkeğin orospusu diyebileceğimiz kesim... genelde masör olup hemen hemen hepsi full aktiftir. önden mi arkadan mı bilemem tabi