kadınların yanında feminenleşen heteroseksüel erkek

aslında amaçları kibar görünmektir. kibar ve sevimli göründüklerinde belki ekmek çıkar, hatun verir düşüncesiyle bazen kibarlığı abartarak kötü görüntülere sebep olabilmektedirler. kadınlar bu tür kibar erkeklerle ancak pampa olurlar, sohbet ederler. vermezler.

(bkz: ayı sözlükten heteroseksüel erkeklere tavsiyeler)
hayatımda hiç görüş alanıma denk gelmeyen vuku. keza gözlemlerimce ekseriyetle heteroseksüel erkekler, kadınların yanında efemine davranışlardan uzak bir doğasının olduğunu; erkekliğini kanıtlamak için daha maskülen, kuvvetli, egolu * davranır.
'' bak. ben kadının dilinden anlıyorum. istesem şu an mezdeke bile oynayabilirim.'' mesajını alttan alttan vermeye çalışan erkektir. amacı karşısındaki kadını kaldırmak olmasa da o kadının arkadaş ortamından toplantı, gezi, sanat, dedikodu, konken partilerindeki diğer hatunları düşürebilmektir.
abartmamak lazım çok rezil oldum böyle ben.kızları anlarmışcasına hareket edersin ama bir garip olur .
bayan kuaförlerinin çoğunda karşılaşılan durum bir çocuğu kadınlara daha yakın olabilmek, müşterileri elinde tutmak için bu şekilde davranırlar.
bir umutla kadınlara biraz yaklaşan erkeğin biraz daha yakınlaşabilme ihtimali olsun diye yaptığı bir hareket bu. ah ah yazık
sayıca daha çok kadın düşürmek, kibarlık perdesi adı altında o tekneden ekmek yemek ya da salt şirin görünmek için bürünülen samimiyetsiz görüntü.

normalde kabalıktan, taş duvar hatta odun olmaktan kafa yararken; sırf yanında kadın var diye; sırf o kadına yönelik planlar daha iyi işlesin diye yapılan onca uğraş boşunadır; lakin kadın her zaman istediğine* gider.
kendilerine ben yurtdışından geldim ya da ben çok avrupaiyim havası vermek için amerikan aksanı hesabı yayarak konuşma biçimi yaratırlar. sadece erkekler değil kadınlar da yapar. ağzının ortasına çakacam yaaane.
iki hafta önce karşılaştığım böyle bir tip yüzünden küçük dilimi yutuyordum. yarım saat önce tanıştığım adam, odaya iki kadın girince birden konuşmasını değiştirdi, serçe parmağını 200 derece açtı, oturması bi garip oldu. arkadaşım, bu adam gibi kadınları yatağa atabilmek için bir çok erkeğin bu yöntemi uyguladığını söyledi. bir kısım kadınların gaylerle yatma gibi fantazisi var zannımca.
neden çevremde hiç görmedim böyle bir tip diye beni meraklara salan erkek tipi. beni kadından mı saymıyorlar ne?
çok sevdiğim ortaokul ingilizce öğretmenimin erkek arkadaşıdır. *
özellikle doğulu erkekler bunu yapınca çok şeker oluyor, kara kaş kıl yumağı adam kırıtıp şekerim falan diyince gülmemek işten değil, benim eniştem de bunlardan biri hatta hep kız olsam kesin orospu olurdum der gerçi bence erkek olarakta gayet başarılı