meme ucu piercingi

kesinlikle fena halde seksi birşey. neden seksi geliyor o kısmını bilmiyorum ama.

mesela:
bir gay'i çekici kılan aksesuar.
(bkz: yalarım)
araştırınca çok korkutucu gibi anlatılan ama aslında o kadar da meşakkatli olmayan bir piercing türü.
kulak * piercinginden çok çok daha hızlı iyileşmesi şahsımı şaşırtmıştır.
farklı zamanlarda ve epey önce deneyimlediğim üzere, hatırladığım kadarı ile yaklaşık 4-5 gün içinde ağrı sızı biterken, iki hafta içinde değişim yapabilecek seviyeye geliyor. kulak ise 6 ay süründürmüştü beni açıkçası.

yaptıranlara kesinlikle tavsiyem tuzlu su banyosu yapmaları ve ilk bir kaç gün terramycin tarzı bir antibiyotik pomad ile açık deriyi enfeksiyon ihtimalinden korumaları.

günde 3 kez olmak üzere, teninizin dayanabileceği sıcaklıkta bir bardak suya 1 kaşık deniz tuzunu çözüp, bardağın ağız kısmını göğsünüze hizalayarak ters çevirerek, su ılıyıncaya kadar beklemeniz hem sızıyı hafifletecek hem de yarayı yumuşak tutarak kabuk bağlamasını engelleyecektir.

ağrı noktasında ise; ağrı veya sızı diyemeyeceğim bir histi. ordaki yoğun sinir ucu olmasından dolayı sanırım, yanma hissi daha doğru bir tanımlama. ateş yanması - acı biber yanması arasında salınıp duran bir yanma hissi. kötü bir tecrübe olarak hatırlamıyorum açıkçası.

piercing sonrası dikkat edeceğiniz iki önemli nokta kıyafetler ve banyo lifleri. ikisi de sizin yerinizde acıyla zıplamanıza sebep olabilecek şeyler.
en sonunda yaptırdığımdır.
gerçeğini yaptırmak çok acı vereceği için takılanlardan sipariş vermeyi düşündüğüm fazlasıyla hoş şey. maksat estetik bir görünüm zaten.
kışın bir anlamı olmayan lakin tatil evresinde iyi bir vücuda sahipseniz tüm tatili bir şortla geçirmenizi sağlayabilecek aksesuar.
hem feminen ve gereksiz duran hem de yumuşak tende bi anda ele gelen sert bi metal olmasının verdiği rahatsızlıktan dolayı nefret ettiğim bir tür takı. natural ayılar kalp