missstiffany

yeni sözlük yazarımız. hoş geldin aramıza.

(bkz: askk)
sözlüğe çok hızlı giriş yapan renkli yazar. iyi ki geldi, hoş geldi. sağlam tespitleri var. ilgiyle takip ediyoruz.
trans yazar eksikliğini gideren kaliteli yazar.eşcinsel olmamıza rağmen bizim için bile bilinmeyen bölge trans hayatını anlamamıza ve tanımamıza yardımcı oluyor.tekrar hoş geldin
sözlüğü forum sanan değişik yazar ..*
çekinerek mesaj attığım, fakat rahat ve sevimli halleriyle beni de rahatlatan başarılı sözlük yazarı.
bugün yanında olduğumu ve mutlu olmasını istediğimi bilmesini istediğim yazar tiffany yanındayım güzelim
nickime yaptığı o mükemmel yorum ile şu vakitte açlık hissiyatımın tavan yapmasını sağlayan yazar, teşekkür ederim ona.
ilk blogger arkadaşım. bir gün çekinerek bir e-mail atmıştım. bir de baktım ki e- mail sayısı binleri geçmiş. kendisini kötü kız olduğuna inandırmaya çalışan iyi kızdır.
arada watsap'ımı havalandırarak "uuuu... rüzgar gibi geçti" etkisi yaratan inci gibi dizili dişli yazar. deneme-yanılma yöntemi ile mutfak ve sofra adabını yalayıp yutmuş, değme aşçılara taş çıkaran bir usta olmuştur.
en kısa zamanda paul varjak*ını bulmasını dilediğim yazar.

evet, ismini ne zaman sözlükte görsem aklıma
geliyor.
tanım ya da durum tespiti içeren başlıklara doğru reaksiyonlar vererek yerli yerinde ancak cevap ve forum türü entry'lerden hayli uzak içerikler yazan yazar. idrak kaabiliyeti at gözlüğü gibi aksesuarlardan oluşmuyor. durumdan vazife çıkarayım da sesim duyulsun yapmak yerine, başlığı geliştirip bambaşka noktalara taşıması nedeniyle de kendisini okunur kılıyor. ne yazdınsa; böyle iyi.

kedi bunu sevdi.
baya bi gecikmeli olarak doğum gününü kutlamak istediğim yazar canlısı. at kuyruğu saçlarını crazy horses showlar da kullanması gerektiğini öğütleyerek nice senelere demek istiyorum.
aylar ve aylar sonra görüşüp sugar cafe'de aynı mindere serildiğim yazar, minder minder olalı böyle bir çift poponun yayılmasına tanıklık etmemiştir kanımca. moda, makyeç, seks, çevreyi kuşatan gey beyler hakkında yardırıyoruz, yerimizi beğendik burda sabahlarız gibime geliyor. atrekşın tam gaz spr dvm dvm.
dün ( onur yürüyüşü günü) tanıştığım,etrafına inanılmaz bir enerji yayan güleç yüzlü güzel kadın.tanıştığıma memnun olduğum insanlardan *
kafamdaki iki tel saçımla, saçlarına nasıl imrendim nasıl imrendim anlatamam. zirvenin gülü, gülen yüzüydü.
çok şeker bir yazarcandır kısacık bi tanışmamızın ardından yılların dostluğu varmışcasına omuz omuza yürüdük efenim çok sevdim seni nice buluşmalara *
sere serpe nil karaibrahimgil tadında sugar'da kıvrak kıvrak dans eden şeker insan, fashion tanrısı
kurumları, işletmeleri hiç bir delil olmadan karalamanın suç olduğunu bilmeyen yazar. hani her yerde olur olmadık gerçek dışı şeyler yazıyorsun ya bir gün mahkemeden davet edilip hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu öğrenirsen şaşırma cancazım.

devam edeyim, transeksüelliği ve transfobiyi yanlış öğrenmiş yazardır kendisi. daha çok araştırmalı ve doğru bilgilere ulaşmalıdır. blogunda dediği gibi umarım bir gün onu da mutlu bir trans kadın olarak görebiliriz. lakin 20 yaşında heteroseksüeli oynarken bu çok zor görünüyor. çünkü iş fiziksel görüntü değil, hislerdeyse ve beyindeyse bu rolleri beyin pek kabul etmez. trans tanıdıklarımdan bu durumu çok net biliyorum. ilk defa trans x turkey but kısa film ödül törenlerine benim zorumla çıktığından beri değişiminin önünü alamadık cidden. ne güzel bir kaç trans dostumla tanıştırmıştım oysa ki seni. hani bana teşekkür etmeye doyamamıştın. şimdi ise transfobik olmuşum senin gözünde. keşke her "kadınım ayol hahaha" diyen kadın olabilseydi. umarım senin için hayatındaki her şey çok güzel olur.

duruşun, düşüncelerin, takındığın rollerin, kılıfların beni ilgilendirmez. bu durumda başkalarının düşüncelerini izinsiz bir şekilde deşifre etme hakkını da kendinde görmen büyük hatadır. başka bir yazarın özel mesajlarını blogunda izinsiz bir şekilde yayınlaman senin ayıbındır. bu şekilde popüler olmayı düşünüyorsan insanlar artık bu numaraları yemiyor tatlım.

selametle.
  • /
  • 2