public sex

özel hayat kavramını tersyüz eden cesaret oyunu. ama halk böyle istiyor!*
açık alanda yapılan seks olarak tanımlanabilecek sex türü. public sex olarak gerçekleştirdiğim tek eylem * öpüşmektir.
tck 225. maddeye göre 6 ay ile bir yıl arasında hapis cezası verilebilecek suçtur. *
yeri olmayanların sahil,orman gibi yerleri önermesi ve kısmende olsa oluşan sextir.
bugün kısmende olsa kınalı adada şahit olmuş bir kaç halktan biriyim. evet çiftimiz tam yol kenarına kurmuşlar mini çadırı, güneşin tam tepede olduğu vakit allah ne verdiyse artık, sesler mi dersin, çadırın kıpraşmasımı dersin hey babam hey, bu dünyanın çivisi çıkmış arkadaş, marjinallik de bir yere kadar mnskym.
porno filmin tiyatro hali. burda konuşmak seslenmek oyunculara dokunmak serbest
eh neden olmasın canım,gençler aralarında anlaşmış,bize laf düşmez.
bir keresinde bokunu çıkardığım şey. taksim tünel tarafında şimdilerde kapalı olan gloria jean's'in üst katında, gayet oturulan yerde o zamanlar takıldığım kişiye oral seks yapmıştım. kısa süre de değil ha, bildiğin yaladım durdum. kucağına filan almıştı hatta. o sırada kocaman bir tablo devirmiştik. kimsecikler de yoktu haliyle, tuhaftı. millet balkon kısmında oturuyormuş meğer. muhtemelen garsonlar da kameradan bizi izleyip beni arzulamakla meşguldü ahah neyse.
otomobil vs araçlar da mesken sayılmadığından araçta seks de yasalara aykırıymış arkidişler. haberiniz ola.*
adrenalin, teşhir, tahrik, azgınlık, fantezi... fantezilere dört duvarın yetmediği partnerlerin sınırları zorlama eylemi.

ben açık havada olmasa da hollanda'da gay barda insanların önünde yapmıştım iki kişiyle ve yapmasaydım pişman olacağım eylemlerdendi. yaşanasıydı.
hoş olmayan bir görüntüdür. seks'in "özel" oluşuna bir hakaret niteliğindedir. ayrıca kimse hetero seksi görmek istemez çimenliğin üstünde. ya da bir hetero, eşcinsel seks'i görmek istemez. * *
hayatımın en dip noktalarından birindeyken * çok sık gerçekleştirdiğim eylemdi. libidom neredeyse tamamen yok olmuştu ve artık kimse beni heycanlandırmıyordu, ben de çareyi barlarda/kulüplerde ölümüne alkol alıp tuvaletlerde yarı-bilinçli şekilde birileriyle seks yapmakta bulmuştum. pek zevk almıyordum aslında ama, toparlanmamın tek yolunun başkalarıyla beraber olmak olduğuna kendimi inandırmıştım, ama işe yaramadı.

olay sadece cinsellik olursa yapılabilitesi var *, ama sevdiğim/aşık olduğum biriyle yapabileceğimi sanmıyorum, aceleye getirilen sevişmeleri sevmem.
yaşaması, adrenalin seviyesi olarak çok güzel yerlere getirecek olsa da; çevreye rahatsızlık vereceğinden ötürü pek tercih edilmesi güzel olmayan bir seks biçimi...
bazı insanlara dört duvar arasında yapılan seksten daha çekici gelen, fetişist bir şekilde arzulanan bir sevişme şekli. şahsen kütüphanede olanını denemek için uygun bir fırsat kolladığım doğrudur.