rasim ozan kütahyalı

kütahyalı değil izmirli olan yazar . kendisine liberal diyerek ülkedeki değerli liberallere hakaret edilen yazar . taraf gazetesinde yazarak popüler olan rasim daha sonra taraf'tan ayrılarak takvim gazetesine geçti . politikadaki 'engin' bilgilerini ekranlarda sergiledikten sonra son yıllarda 'spor duayeni' olarak anılıyor .
isminin uzun olmasından dolayı kendisine kısaca 'rok' diyoruz .
nagehan alçı'yı sevmem. bana kalsa o da bunun hallicesi. fakat ne bulmuş a.o. esteban'da anlamam bir türlü.

bende uyandırdığı his ergen irisidir.
dindar görünümlü akp yanlısı arkadaş. onun ismiyle bugün yataklı, sekse yakınlıklı kasetinin bir kısmı youtubeda yayınlanmış. o mudur değil midir bilemem ama yataktaki diğer arkadaş kesinlikle bir kadın değil. hoş geldin tatlım.

bu arada video sürekli kaldırılıyor.
ya açıkçası ben nefret ettiğim adamlarla ilgili çokça fentezi yapıyorum. * adamın konuşmak yerine havlıyor olması bile hevesimden bir zerre alıp götürmüyor.

kaset olayına gelince, aslında youtube taki videonun 2008'de yüklenmiş olması falandan ötürü "yek ya bu gerçek rok değil diyordum" ama bu sikendaldan sonra hala sessiz kalması kafa karıştırıcı.
dünya üzerinde yaşayan en antipatik insandır. politikadan, spora, magazine dek anlamadığı mevzu yoktur. en az kendisi kadar antipatik olan nagehan alçı ile evlenmiş ve deccalleri dünyaya getirmişlerdir!
bu adam dada gibi bir eğlence programında bile itici olabiliyor. nasıl bir negatif kapasite var bu herifte hiç anlamış değilim.
bu adamın ismi bende hep bir ünlem hissi uyandırır sebesizce;

durun! rasim ozan kütahyalı! *
şu anda mevlevi kıyafeti üstünde, elinde ney fenerbahçe'nin konya yenilgisine nazire yapıyor. tamam herif şey ama cidden kıyak bir makara olmuş bu sefer...
hani bazı insanlar vardır din , siyaset, felsefe , spor , tarih her konuda fikirleri vardır ve her şeyi bildiğini zanneder ama hiç bir şey bilmiyordur ve cahilin önde gidenidir ya heh işte bunların akp versiyonu bu adam.
yani nasıl sabredip izliyorsunuz harbiden hiç anlamıyorum. adam bildiğin iğrençliğin vücut bulmuş hali.
bir kez gaflete düşüp o spor programını izledim. hayattan bezdim. rok ve rok gibileri toplanmış makara ayağına iğreçleşiyorlar
ya bunları izleyenlerin mizah anlayışı mükkemmel ya da izlemeyenlerin
turabi , bekir bozdağ ve yalçın akdoğanı yanına alıp mahşerin 4 atlısını oluşturmalılar bence
kendisi ilgili spor programdan kovulmuş. beyaz tv'ye de rtük tarafından para cezası verilmiş.
beybimiz bir mobilya şirketinden 2015 yılında yaklaşık 28.000 tl'lik eşya almış, fakat borcunu ödememiş. icra olan duruma bir de dilekçe yazmış. dilekçeye de 'cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'a yakın bir gazeteci olduğu ve itibarını sarsmak amacıyla icra takibi başlatıldığı' belirtmiş. bunların hepsi külliyen saf yaw.

https://www.gercekgundem.com/rasim-ozan-...
baş yalaka baş dönek baş şaklaban modern çazgırcı