rimming yaptığı dudaklarıyla öpüşmeye çalışan tip

pis ve saygısız biridir. az önce bok çıkan yeri yaladığı dudaklarıyla utanmadan benim soğuk kış günlerinde çatlamasınlar diye koruyucu bakım kremi sürdüğüm dudaklarımı öpüp, üç ayda bir dişçiye gidip temizliğini yaptırdığım ağzımın içine dilini sokmaya çalışacaktır.

ben böyle adamlar öpmeye yeltendiğini hemen boynunu falan emmeye başlıyorum. başımı omzuna gömüyorum. sakın öpmeyin. sevgili bile olmayın bu pis insanlarla.
dişini fırçalayıp gelmesi için derhal yataktan atılmalıdır ^^
götü temiz tutup delik çevresine bakım kremi sürülürse sorun kalmayacaktır. 3 ayda bir göt bakımınızı da yaptırırsanız tadınızdan yenmezsiniz.
bok içindeki temizlenmemiş göte rimming yapanın midesizliğide iyiymiş .yıllarca boya sanayiinde falan çalıştığından burnu koku almıyor olsa gerek.
ya b.k fantezisi olanları duydukça içim kalkarak şaşırdığım aktivite, seks dahil her şeye kolayca erişme çağında artık standart seks insanları tatmin etmemeye başladı ve artık sapıklık ölçüsünde yeni arayışlara girdi insanlar, bu yönüyle yeniden ilk insanlara döndük adeta...
gel adama rimming yaptır sonra da öpme. hayır demek ki pissin neden rimming yaptırıyorsun adama? sonra ilişkilerde şiddet arttı diyorlar. acaba neden?
bana rimming yapan adamı değil öpmek kolundan tuttuğum gibi nikah dairesine götürürüm. kıymet bilmezler sizi...
bunun bi ötesi "öpüşmem sadece s*kerim"dir.
sevisme adi altinda birbirinizin agzina sicin bravo
sakıncasız bir durum bence
dert ediyorsanız, banyoda yaptığınızda sorun olmayan eylem. neticede partnerinizin götünden dudaklarına kadar olan sürede duş başlığından bir miktar su ağzınıza yüzünüze gelir.
sakso çektiği dudaklarıyla öpüşmeye çalışan tiplerin eleştirdiği durum sanırım.
(bkz:empati eksikliği)
midem kalktı, aseksüelliğe giriş dersi gibi.
abazalıktan “ s.k beni, s.k beni “ diye ortada gezeceksin. rimmingden sonra da “ vallahi öptürmem, ölürsün aşkından” diyecek. yok ya ??? başıma gelirse yıkarım lan ortalığı