tarkan tevetoğlu

yakalarsam muck muck diye şarkı söylerken, ayh ayağım kaydı düştüm... diyebileceğim müzik adamı
aşk incelik ister gülüm hoyrat olma beni böyle sev değiştirme boşver anlama ... güzel şarkıdır
alaturkaya yatkın sesi, uslanmaz sahne performansı, bitmek bilmez enerjisi, özgün kıyafetleri, magazin dünyasına mesafeli duruşu ve kendine özgü parçaları ve tarzıyla müzik dünyasının farklı bir noktasında yer alan, farklı ve başarılı bir isim.
sahneye yakışan en iyi erkek şarkıcı.gerek şarkıları,gerek danslarıyla megastarlığı hakediyor...
ilk çıktığı yıllarda ekrandan " çişim geldi" diyen, bu lafı uzun süre magazin ekranlarında ve de gazete de dönen, polemiklere girmeyen bir sanatçı..
pozitif enerjinin, gülümsemenin, yakışıklılığın, güzel sesin, karizmanın, en güzel şarkıların vücut bulmuş halidir. farkettiyseniz seksi demedim. tipim değil *
iyi şarkı söyler. hatta bazen iyi şarkı yazar. sahnesi iyidir. herşeye rağmen bir duruşu vardır. pek çok şarkısı vardır bizi alıp götüren.
bildiğimiz tarkandır.tevetine de koyarım hükümetine şarkı tadında
kalbim düştü yine yollara
başıboş avare aşklar peşine
hiç niyetim yok uslanmaya
koklamalı her çiçeği kana kana...

hazırım al al uçur beni
gel sabaha kadar hırpala beni
seninim al kalbimi çal
günahlarınla kavur beni...

hayat kısa hızlı yaşamalı
boşver düşüver ellerin diline
her hoş an kısa günün karı
sal kendini kapılıver aşk seline...


bir gün elbet diner hararetim
durulurum ben de gönül bağlarım
bu aralar gelmeyin üstüme
şimdi delikanlı çağlarım
feminenliğin en çok yakıştığı erkek. dansı,konuşması,şarkı söylemesi,sessizliği bile insanı azdırmaya yetiyor. özellikle dudakları çok tatlı bu adamın.gel de kıskanma ulan.
aşağıdaki linkteki şarkının güzel bir klibi var mı diye dolanırken internet te...
yurdum insanının youtube a koyduğu boğuk sesli abuk videolardan sonra.
esas kalite çekik gözlü bir bayan arkadaştan geldi,tebriklerimi sokartırım kendilerine...

çok sağlam bir parçadır,buyrunuz

http://kisalt.com/3dy
hüp - spagetti olayından sonra gel - acımayacak ile aklımda en uçlarda kendisini tanımlattıran insan.
7 den 70 e herkesin çok sevdiği.sevmeyen de varsa ciddi ard niyet aradığım yegane mega starımız.başkası onun yerinde olsa çoktan küsüp giderdi.çok yükleniyorlar yıpratıyorlar adamı.
şarkı söylemeyi gayet iyi beceren sanatçımız. severim de.. sanatçılığına lafımız yok elbette..

ancak neden hala gay olması hususu (kimseyi ilgilendirmemesi ayrı mesele) bu kadar su yüzüne çıkmışken bunun tam tersini deklare ederek hala arada sırada ortaya çıkan saçma salak kız arkadaş vs. komikliklerine başvuruyor anlamış değilim. sen artık dünyanın tanıdığı bir yıldızsan bazı konulardaki duruşun da puanlamana dahil edilecektir. bu ne korkaklık böyle diye soruyor insan ister istemez..

divası bir transeksüel olan bu ülkenin insanından mı korkuyor "artık beni dinlemezler" diye? ya da "daha az insan konserlerime gelir de daha az para alırım" mı çekincesi?

tarkan tevetoğlunun şuan durduğu seviyeye gelen, başarılı bir yıldız için bütün bunlar gayet yersiz endişelerdir. daha da ötesi bu tarafını da açıkça yaşamaya başladıktan sonra kendisi için bunun artı bir puan olabileceği kanaatindeyim. en azından beynelminel düşündüğümüz zaman..
çekindiği şey az önce değindiğim, bu ülkenin insanlarıyla ilgili bir takım endişeler ise buna gerçekten hiç gerek yok. zira, bu memleketin insanı her ne kadar eşcinseli dışlayıp travestinin üstüne arabasını süren insan olsa da, memleketin divası bir transeksüel, sanat güneşi de rahmetli efemine bir gaydir. türk insanı güç, nam, şöhret hayranıdır çünkü. eğer "sokaktaki adam" eşcinselse dışlanır, ancak aynı adam günün birinde transeksüel olup diva olduğunda izlemek için bir gecede binlerce doları harcamakta bir sakınca görmez. yani bu yönden bir endişesinin olmaması gerektiğinin ben garantisini veriyorum, rahat olsun..

ha, bunları zaten biliyorsa ve kendini kabullenemediği ve normal(!) olma mücadelesi içinse bütün bunlar, tarkandan geliyor; kır zincirlerini..
gay olduğunu saklaması gayet doğal olan yıldızdır. burası türkiye. insanlar insanların gay olduğunu bilse bile kendi söylemeden kondurmaz. bazı şeyler bu ülkede çok zor. bu yıldız için de böyle yıldız olmayan düz insan için de.

sahneye en çok yakışan, insanları deli gibi eğlendiren, gittiği her yeri ayağa kaldıran megastar. polemiğe girmez tüm popçuları üstüste koyar ezer geçer.
nedense bana hep kaç zamandır banyo yapmamış saçları yapış yapış yaglı,temiz pak gelmiyor hiç.
bu adamın bi şarkısını aç youtubede dinle. ardarda dinlemek isteyeceksin. adam resmen bağlıyo kendine. uyuşturucu gibi mübarek.
başarılı olmak için prodüksiyonun ne kadar önemli olduğunu türkiyede en iyi şekilde gösteren kişi. tabi malzeme de iyi olunca pek sınır tanımadı.
eski korumasının anlattığına göre bear tarzı kadınlarla sabahlara kadar çatır çatır sevişen megastar.
http://cadde.milliyet.com.tr/2012/02/04/haberdetay/1497813/tarkan-in-eski-korumasi-iri-kadinlardan-hoslanirdi-
  • /
  • 4