teletubbies

eskinesillerin yeni nesli anlayamama sebebi.
ortada dolanan 5-6 tane halusinatif yaratık halisüne halisüne gezmekte abuk subuk sesler çıkararak iletişmektedir. sen bunu dayarsan 2-4 yaş arası çocuğa o da büyür böyle olur işte.
tinky winky karakterinin gey olduğundan şüphelenilen çocuk programı. diğer karakterler dipsy, lala ve po dur
hepsi gay bunların (gaytubbies) sarılalım sıkı sıkı diyerekten ulu orta dokandırıyorlar birbirlerine.
http://www.itusozluk.com/video/teletubbies/18829 teletubbies ler el ele tutuşurlar ve sarılırlar sıkı sıkı. alemdeki diğer sözlüklerden biri olan itü sözlüğe teşekkürler.
cinsiyetsiz oldukları için çocuk psikayatristleri tarafından tavsiye edilmeyen çizgi film. spastikçe salakça manasızca.. say say bitmez.
özellikle bir makineden çıkmış ,puding kıvamında yedikleri bir şey vardı,başka da bişey yemezlerdi.

bunu türkçe seslendiren abimizin dramını düşünemiyorum.

öyleyse sarılalım sıkı sıkı.
http://humorpix.com/videos/teletubbies_accidental_porn
http://www.incicaps.com/r/10031622983302101454.jpg/
karnında televizyon olan yaratıktan ne hayır gelir? oradaki eflatun, kafasında üçgen şekli olan tubbiye de şöyle böyle diyorlar.
dogrulugundan emin olmasamda son bölümünde küçük bir kızı yakalayıp öldürdukleri ve ardından kızın cesediyle ayin yaptiklari soylenen cizgi film.
po ve tinky winky sevdiğim karakterlerdi bunların içinde. bir de tavşan mıydı fare miydi hatırlamıyorum bir hayvanın bir evin içinde bütün pencereleri yakıp söndürdüğü bir sahnesi vardı ya, akla ziyan. en büyük izleme sebebim de tostların önlerine düşmesi sahnesiydi. tabi o zamanlar sevdiğimiz şeyleri on bin defa izleyemiyorduk, bekliyorduk.
daha geçenlerde tinky winky’yi tinky minky yaptığım için rencide edildim bir ortamda.. hayat çok acımasız canlar...
aşırı itici bir çizgi film. çocuğum olsa valla yasaklardım. salak salak sürekli zıplayıp anlamsız hareketler yapıyorlar.
aşırı sevimli bir çocuk şovu. teletabileri düşünürken fena attırmıştım. po en seksileri.