topuklu ayakkabı

ince topuklusu üzerinde rahat ve emin durulabiliyorsa giyeni seksi gösteren ayakkabıdır. erkeklerin topuk anlayışı ise maalesef ki yumurta topuktur.
türk kızlarının 3 cm lik topuklu ile yürümeyi beceremediği; lady gaga nın ise 15 lik ipince topluklu ile deliler gibi dans ettiği bir dünyada yaşadığım için kendimi mutlu hissediyorum!
bazıları bunu giydiklerinde yürüyemiyor, ama inadına yine de giyiyorlar. komik görünüyor yürüyemiyorsun işte giyme şunu.
bilek ağrısı yapar. mecbur kalmadıkça giymeyi sevmediğim ayakkabı.
15 cmlik * hayvan gibilerini saymassam çok seksidir. bunu giyen kadını da seksi gösterir. ama kimse giymese bile yine de seksidir.
sanırım bir kadını, yürümeyi becerebildiği ve kendine yakıştırdığı zaman, en seksi gösterecek şey. içimde bir milimetre bile biseksüelliğe kayma varsa onu açığa çıkartan şey.
bir kadının kendine özgü vücut hatlarını daha da ortaya çıkaran ökçeli ayakkabı.
kazaky erkeklerine özenen türk erkeklerin giydiği kadın ayakkabısı
bileklerine guvenen kadinlarin mutlaka giymesi gerekir, hele bir de bilekte mini, bir dovme varsa tadindan yenmez.
ilk olarak erkekler için üretilmişler. savaşta at üzerinde ok atarken ayakların üzengiye daha sağlam tutunmasını sağlıyormuş ve çıkış noktası iran'mış. allahtan savaşlar artık at üzerinde ok ile yapılmıyor dedirtmiştir.
italya'da ayakkabı tasarımcısı olan cori amenta, kendisinin de trans birey olduğunu, topuklu ayakkabıların önyargıları yıkabileceğine inandığını söylemiş, sitesinden satılan ayakkabıların her birinden "önyarıgları yıkmak için çalışmalar yapan bir proje" ye 5 euro aktarıyormuş. helal olsun, ne diyelim.

en şık bayan ayakkabı modelleri.

http://ayisozluk.com/lnk/aykb
hafta sonu bir davete icap edeceğimden ötürü eskiler yerine tekrardan yeni ve ince bir topuklu ayakkabı alacağım. sanırım şu hayattaki en büyük vazgeçilmezdir çoğu kadın için... güzeldir.
ayhh hep giyesim var bu ayakkabıları, hatta böyle cancanlı apartman topuk cinsleri daha bir hoşuma gider. zaman zaman botların altına yapılan 5 cm'lik topuklar da idare etmektedir.
ben de isterdim giyeyim 15 santim topuklu ama en büyük ayakkabı numarası 40 genelde.
bu topuklu ayakkabı denilen nane kadınlara çok yakışıyor yahu. cidden yakışıyor. ben biraz bu konularda klasikçiyimdir. kadın dediğin topuklu ayakkabı giyer, elbise giyer, uzun saçlarını açar dalga dalga, küpesini takar, makyajını yapar. kadın olsam sürekli topuklu ayakkabı giyerdim :)
bacak govde uzunluk orani yuksek olanlarda bir baska durur