pignon

Durum: 28 - 0 - 0 - 0 - 21.06.2013 19:56

Puan: 384 - Sözlük Kezbanı

9 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 2

kıl dönmesi

2 yıldır bu olay hislerimin temel direği.yine de seviyorum o kılı vücudumun en asi ve ibne yanı çünkü döndü bir sual etmeden...

ayı sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

hoşlanılan erkekle sarhoş olmak

sonu gelmez umutlari yeşertendir.

gaylerin çocuk sahibi olma arzusu

istanbul'u terk etmemek için ikna edici tek bir neden

onca kız dururken neden bir erkek

çünkü çükü var.manasız bir soru.

final dershanesi

en güzel günlerimin geçtiği eğitim yuvası.hocaları kafa ortamı güzeldir.bol test, kaynak verir.dershane genelinde bir boşvermişlik vardır ama stresi azaltır bu açıdan iyidir.beşiktaş şubesi ayrı güzeldir.balkonunda sigara içmeyi özlediğim.

eski çamlar bardak oldu

arkadaşının sikini görmek

15 yaşındayken yaşadığım hadise.gözümün önünden günlerce gitmemişti.

bir zamanlar amerika

filmi ayrı kitabı ayrı güzeldir.manhattan ın köhne mahallelerinden birinde geçen inanılmaz dostlukları ve gangsterlerin iç dünyalarını ele alıyor diyebilirim.filmi için iki kelam edecek olursam.kitapla örtüşmeyen yerleri var ancak kült bir film tam anlamıyla.hastalıklı yönetmen sergio leone 10 saatlik bir film çekip 2 part a ayırmış.ancak yapımcının baskılarına dayanamayarak 4 bucuk saate düşürmek zorunda kalmıs.en sonunda film kırpıla kırpıla 3 bucuk saate geliyor.ama izlerken oyuncuların mükemmelliğinden olsa gerek hiç bir havada kalmışlık yok.3 bucuk saat sıkılmadan izletiyor kendini.filmin amerikada pek gişe başarısı kazanamamış olması da ilginç.

no doubt

çocukluğumun grubu diyebilirim.o hayallere dalınan anlarda arka fonda hep bunlar çalıyor, bir de cranberries.don't speak i bir kenara ayırırsak.hey baby ve bathwater şarkılarına biterdim.

banliyö

şehir merkezine uzak yerleşim yerlerine verilen isim. genellikle büyük şehirlerde emekçi halk tabakası banliyölerde yaşar. aklıma hep parisi getiriyor nedense banliyö kelimesi. gerilim filmlerinde de anlamsızca sık kullanılan bir kavramdır. *

taverna

yunancada lokanta demek.biz genelde içkili,eğlenceli meyhane tadında mekanlar için kullanırız;lakin artık pek kullanılan bir kelime değil.

djarum

arka arkaya içilen 3 maksimum 4. sünden sonra karanfilli şeker çiğniyormuş hissi veren sigaramsı.

venus williams

serena nin bahtsız bacısı.sampiyon belli ikinci kim soz obegindeki ikinci bu hanim ablamizdi genelde. son 2-3 yilda iyice gozden dustu.

edward norton

sean penn le beraber favori adamimdir.karakter oyunculugunun en iyi temsilcilerinden.kanimca american history x zirvesidir.yakisikli degil ama cok karizmatik fena bi herif.

biberli ekmek

bunun bir de peynirsiz olani var biber susam kekikle olan.çukurovada bolca yaparlar tadina doyum olmaz.

ottawa

en buyuk ya da en onemli kent olmayip baskent olan sehirler kervanindandir.kanada da genelde etnik tarafsizligi temsil eder.nüfus olarak quebec, montreal ve torontodan sonra gelir.genellikle anglosakson kokenli göçmenler yaşar.kanadanin geneline yayılan sıkıcılık sorunu bu şehirde hat safhadadir.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

shivaree-goodnight moon

rafael nadal

nam-ı diğer toprak ağası. fransa da rekor kırdı tarihe gecti toplamda 12 grand slam i var.bakalim kendisinden 4 yas buyuk olan üstad fedex in 17 gs lik rekorunu kirabilecek mi.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 28

eşcinsel olmak

histerik olmak, çoğu zaman otekilestirilmek, çift karakterli olarak yasamaya, rol yapmaya mecbur edilmektir.buna rağmen kendini iyi tanıyan ve dalga gecmesini bilen bir eşcinsel için bulunmaz nimettir.güler geçersin kendini farklı hissedersin.

28 mayıs 2013 taksim gezi parkı direnişi

direniş başlayalı 10 günü geçiyor. hala aynı coşku.insanlar omuz omuza sliganlar atiyor,şarkılar söylüyor. 70 ler 90 lar da genc olmak vardı der ozenirdim.biz ot geldik ot gideceğiz yapay duygular yapay fanatizmlerle omur geçecek gibi geliyordu taki gezi parki ruhu denen şey ortaya cikana kadar. artik 2000 lerde genç olmaktan utanmiyorum.

kişinin eşcinsel olup olmadığını anlama yolları

kesin olarak anlamak güçtür. ama tahmin yurutebilirsiniz genellikle bakislar ele verir.goz goze geldiginizde hemen gozleri kaciriyor ve kacamak bakislarla sizi kontrol ediyorsa, elleri bakimliysa, tartismaya girmekten kaciniyorsa ihtimal yuksektir.muzik tarzi, okuduğu kitap konuşma sekli vb bunlar da yardimci olur ama kesinlik hic yoktur.bazılarınin otokontrolu cok güçlüdür (ben).bir de düşününce evet herkesi ilk goruste anlasak güzel olabilirdi ama bilememenin de bir heyecani var bence.

onca kız dururken neden bir erkek

çünkü çükü var.manasız bir soru.

hoşlanılan erkekle sarhoş olmak

sonu gelmez umutlari yeşertendir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.