arkadaşının sikini görmek

en iğrenç durumlardan,dokunmak ve daha ilerisine gitmek konusuna değinmiyorum bile
bir nevi ensest...
iş yeri tacizlerinden biri.. bakarlar ellerler lafını yaparlar
bir süre sonra fuck buddy olunabileceğini müjdeler. hayırlı olsundur.
boynu bükükse dostane başını okşamanızı gerektiren durum.
arkadaş yiyiğidin malı meydandadır der geçer ama gördüğünüzü fark ederse sonu yatakla yada rezillikle sonuçlanabilir. yapma demiyorum hobi olarak yine yap ama çaktırmadan.
görüldüğünde görmekle kalmamaktır.
çok sevimli oluyorlar.* gördüm oradan biliyorum ...
merak ediyorum,hem de çoookkk. bir punduna getirip göresim var ama nasıl*
yaşandıktan sonra arkadaş kalmanın mümkün olmadığı olgu.
hayallere giren arkadaşsa, büyük bir düş kırıklığı da yaşatabilecek olan "keşke görmeseydim" eylemidir.

(bkz: bamya)
dünyanin sonu degildir. sizde ona gösterirsiniz, ödesirsiniz.
oysa sik görmek bizde tabudur. 40 yasina gelmis, çoluk çocuga karismis hetero arkadaslar, ortamini bulunca birbirlerinin götünü ellemeyi eglencelik bir aktivite sanirlar, ama sik, maazallah görülmemesi gereken bir tabudur. sanki o görülen kendi halindeki sik, birden kivrak çalimlar ve driplingler yaparak gelip göte girecek.
oysa elin gavuru oyle mi, iki arkadas pisuvarda yada açik havada yan yana iserken, birbirlerininkini görmekten çok ta rahatsiz olmazlar.. adamlar asmis abi.. korkulariyla yüzlesmeyi ögrenmisler..

(bkz: göt korkusu)

15 yaşındayken yaşadığım hadise.gözümün önünden günlerce gitmemişti.
biz küçükken "göster amcalara pipini" şeklinde teşvik edilen insanlarız. o yüzden abartılacak bir konu değil büyüklü küçüklü hepimizde mevcut. sadece gördükten sonra üzerine bir kaç şaka yapabilirsiniz ama konuyu çok uzatmamalısınız. yani bu konuda fazla "gay" olmamalısınız yoksa arkadaşlık serin sularara doğru yol alabilir.
orta okulda hoşlandığım* çocuğa haftalarca psikolojik baskı yaparak* ulaştığım hedef. sonunda okul tuvaletinde açmıştı, hatta dokundurmuştu.
eski günler...
kanımca bir tek ben arkadaşımın pipisini merak etmiyorum. korkunç, arkadaşın lan var mı ötesi şaka olarak bile yapıldığında ki yapıldı günlerce azarlamışlığım vardır
heteronun penisi ise gorulmesi durumda karsi tarafta bakire panigi yaratir. gay penisi ise bir kargasa yarattigindan tuhaf hareket boslugu yaratir. sahsim adina her ikisi de fark etmez him penis nasilmis bakalim merakli bakisima maruz kalir. korkmayin agzimi sulandirmaz bu an.
bakir/bakire veya muhafazakar bireyler için panik durumudur. ama pek çok defa erkeklerle yatmış ve işemek için penisini tutmak zorunda olan insanlar için sıradan bir şeydir.
  • /
  • 2