yalnıztanrı

yeni sözlük yazarı. hoş geldin.

(bkz:askk)
bu yazar gibi dostun olsun düşmana ihtiyacın olmaz.*
mr white wine sozluge geri donmus sanirsam.
sadece üstteki entrisine bakarak ne denli entelektüel olduğunu görebileceğiniz yazar.
heleki (ayrı yazılır)
benim ki (bitişik yazılır)
yada (ayrı yazılır)
virgülden önceki kelime ile arasına boşluk koyulmaz. virgülleri de kısıtlı kullanmış zaten jdfskl
yaptığı anlatım bozuklukları da cabası.

hiçbirimiz edebiyat öğretmeni değiliz. yazım yanlışı yapıyoruzdur biz de ama bunun cehaleti fışkırıyor trol değilse.

küstah insanlara eğer bu küstahlığın altyapısı varsa saygı duyarım ama böyle cahil çomarlarda çok komik duruyor bu üstten bakan tavırlar.

edit: baktım şimdi de tarzı cidden white wine'a benziyor. yeni sosyopatımız hayırlı olsun ahahha
entrimde söyledim zaten hiçbirimiz edebiyatçı değiliz. daha önce imla kurallarına uymayanları aşağıladığın için girdim o entriyi. cehalet fışkırıyor yazdıklarından. istesek de o kadar yazım yanlışı yapamayız biz.

#428193
arkadaşlar tanrı filan ama meyhane bataklığına düşmüş. mekanı son etrylerine bakıp öğrenebilirsiniz. yakın olanlar sevabına gidip mekandan çıkartsın evine bıraksın. hadi lütfen elden ele yayalım bu mesajı.
sürekli gördüğüm saçmalamasyonlarına ek olarak hiv başlığı altında yazdığı gönderiyi okuduğumda eğitimin ve kendini geliştirmenin ne kadar mühim olduğunu bir kez daha anladığım yazar. her konu hakkında fikir sahibi lakin fikirleri bana göre çöptür.
yazım kılavuzu fırlatmışlardı yazar arkadaşımıza. gülüp geçmiştim başta. fakat aktif yazarımız pekala her şeye yazıyor, fikrini özgürce belirtiyor. gayet hoş bir durum, hem sözlük açısından hem de kendi açısından.
fakat sevgili tanrım, tanrı aşkına o noktalamalar nedir öyle! ben yeşil ışık yerine kırmızı ışıkta geçmeyi seviyorum diyebiliyor muyum? böyle bir kural var mı? ölürsün. ayrıca mahalleden hamdi abi, necla abla filan böyle yazıyor facebook'ta. 3 virgül boşluk 2 nokta boşluk cümleler cümleler boşluk 1 nokta.
acaba bu noktalama işaretlerin bir yardım çığlığı mı? lütfen biz çözemedik. en azından dm'den ulaş zordaysan yardımcı olmaya çalışalım. aksi takdirde gözlerimiz kanayor.


not: son yazılarında noktalama işaretlerine daha özenli yaklaştığını gözlemliyorum. bizi dinleyip yazılarında bu ufak düzeltmeyi yaptığı için teşekkür ederiz.
sevgilim olduğunu bildiği halde özelden bana mesaj atıyor. mesajlarını açmadım tabi ki. her kuşun eti yenmez kusura bakma. hem zaten hali hazırda mesajlaştığın bir sürü erkek var duyuyoruz. allah gözünü doyursun.
kız burası zaten entriye yorum yapma yeri değil. başlıklara tanım girme yeri. kızlarsoruyor.com hesabıyla karıştırdı galiba jdfskl
sözlüğü amacına uygun kullan lütfen cicim.
sevgilim olduğunu bildiği halde bana mesaj atmıştı şimdi namuslu ayakları yapıyor. aklıma hep “ kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa bilin ki en namussuzu odur” sözünü getiriyor her seferinde.