yanınızda osuran sevgili

fevkalade bir tiksinç durumdur. soğuma sebebidir.
sevgililer arası yakınlığın bokunu çıkarmaktır.
(bkz: sevişirken yaşanan kazalar)
(bkz: edep ya hu)
(bkz: senden mi utancam)
çok normal karşılanması gereken eylem. sevgili dediğiniz insan içinizi dışınızı bilen kişi sonuçta. sırf bunu bahane edip, bir çok şey geveleyen insanın sevgisinden şüphe edilmeli.
uzun süreli ilişkilerde hele bir de beraber yaşanıyorsa kaçınılmazdır. önemli olan kimin ilk salacağıdır. gerisi sonradan gelir hatta üstüne gülünmeye başlanır. benim en çok güldüğüm sevgilimin sırtıma masaj yaparken osurmasıydı. o an çaktırmamaya çalışsam da sonradan konuştuğumuzda çok gülmüştük.
istemsiz yapıldığında *görmezden gelinebilir ama bilerek yapıyorsa soğuma nedenidir. sevgi veya samimiyetle filan alakası yoktur. kimse bahane üretmesin. sıçmak da mühim ihtiyaç ama ortalık yerde yapmıyoruz değil mi? birbirinin yanında sıçan sevgililer de var gerçi. tercih meselesi. almayayım. sevgiliyiz diye her konuda da yüz göz olmanın alemi yok. aradaki tutku, gizem, özen korunmadıktan sonra kanka, kardeş, akraba, aile ilişkisinden ne farkı kalır?
-aşkım osurdun az önce.
-ne var ki? biz sevgili değil miyiz?
-gel ağzıma sıç aşkım, gel.
tekme tokat, kafalama, bodoslama ya da sol kroşe ile dalacağım kişidir.
bugün osuran yarın öbür gün üstüme başıma sıçar, ki mümkündür. kazara kaçırmalar hariç zart zurt sallayan osurukçu bir sevgiliyle olmaz!
(bkz: götünü tutamayan sevgili) ayrılık sebebidir.
kıskanç tarafların, göt ve hakimiyet olgusuna yaklaşımına göre büyük travmalara sebep olabilecek kavgalara varan, istemli/istemsiz olmasına bakmaksızın ağız burun laf sokma yarışına girilmeye sebep eylemdir.

ayrıca sempatik pek yanı da yoktur, bağırsakları içinde biriken gaza maruz kalmak hiç bir sevgi/aşk bahanesi arkasına saklanamaz
hiç bir şeydir. iğrenirsen ve sevgilinden soğuyacaksan sıçayım öyle ilişkiye, işediği o siki ağzına alıyor musun alıyorsun, sıçtığı o götü sikiyor musun sikiyorsun. insanlık halidir. osurduğunda ölmezsin, sırf götünden gaz geldi diye o sevgiliden soğuyacaksan çok yanlış gelmişsin canım.
yorumları gördükçe şoka girdim lan resmen, ne yapacağız her osurma modunda tuvalete pıtır pıtır koşup osurmayı mi bekleyeceğiz kendi yaşadığımız evde? manyak mısınız oğlum siz?

git birlikte yemek ye, zaman geçir, seks yap, seviş, tv izle, bilimum saçma sapan iğrenç karşılanabilecek şeyi yap sonra adamın götünden gaz çıkıyo ve adam bunu tutmuyo, kendi evinde rahat davranıyo diye 'tekme tokat girişirim ıyy çok iğrenç soğudum' de.

sizi gören de adeta bir aşk-ı memnu ortamında yaşıyorunuz sanacak piano hocaları hizmetçiler evde takım elbise ile dolaşmalar felan.

oksurmek gibi, hapsirmak gibi, ne bileyim sirtin kasinmasi gibi felan bir olaydir en nihayetinde, sanki adam olduruyoruz. eger yaninizda (muhtemelen kendi evinde) osuruyor diye bir insana karsi onyargi gelistiriyorsaniz harbi sokayim oyle iliskiye, 7/24 kasmaya devam behlul.
- kararsız ve nötr kaldığım bir dumur-durum.
- sanırım, baharat gibi değerlendirmeli. azı karar, çoğu zarar denilebilir. abartmamalı, eşeğin bir yerine su kaçırmamalıdır...
hiç osurmayan elit ibneler karşı olabilir bu duruma. zira poposunu yaladıkları adamın yine o poposundan gaz çıkarsa ayıp olmalıdır. çünku osurmak yanlıs bişey ve kendileri hiç yapmıyolar. sevgili de yapıyosa bile gitsin balkonda yapsın.