yılmaz morgül

yakışıklı ve atletik ama ağlak sanat müziği/fantezi/pop/arabesk yorumcusu. daracık gömlek ve güneş gözlüğüyle programlara katılıp kendini kraliçe sanışı yok mu, işte ben buna gülüyorum.
çok eziyorlar onu çoook.yapmayın adamıma böyle şeyler swh
son zamanlarda six pack yaptığını gözlerimizin içine sokmuş ama ne yaparsa yapsın ilk albümündeki, zeki mürenin " bahçevan geldi" şarkısının " dehdeh düldül dehdeh düldül sen düldülsün ben bülbül " bölümlerini söylerken ki imajı gözler önünden gitmeyecek olan şarkıcıdır.*
an itibariyle beyaz tv'de hipster gözlükleriyle boy göstermekte olan, okan'ın programındaki bir soprano çıkışıyla beni çok şaşırtan ama şu anda "fikrimin ince gülü" gibi bi şarkıyı rezil eden duygusal şarkıcı. ağlarken pek komik oluyor.
tweet aleminin yeni fenomeni olmaya adaydır kendisi. *


http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4...
twitter da kendisinde block yediğim günden beri hayatımda inanılmaz değişikler oldu kendimi boşlukta hissediyorum yada merdivenleri olmayan bir kuyuda da olabilir beni duyuyorsa ne olur blockumu kaldırsın ne olur !
açlıktan ağzı kokan ama popüler olmak için onun bunun konserine ücretsiz çıkan ağlak...
erol büyükburç peruğu ve silikonlu dudaklarıyla beyaz tv'de program yapan zeki müren çakması. ekranlarda ağlamadığı zamanlar musiki ve karete ile uğraşıyormş.

(bkz: evlerden ırak)
zamanında gülben ergen e ilan-ı aşk yaptığını unutmadığım, unutamadığım şarkıcı.
her albüm öncesi farklı bir tiple ortaya çıkan,zırlama konusunda çok yetenekli,mızmız sanatçılarımızdan.
2000 yilinda bursa cikisinda koy adli restoranda karsilastigim, yillar sonra kaset kapagi fotografinda kaburgalarini gosterip "bak karin kaslarim var" diyen, her eve lazim kisilik.
restoranin onunde yuzen ordekleri gosterip "ay ne dogal renleri var, ne kadar gercekci" demisligini bizzat duymuslugum var...
twitter sayfasindan uzak durulmasi gereken sahis. bu hatayi ben yaptim. internetten sogudum.
dada programına konuk olmuş. kötü esprileri sebebiyle izleyenleri hayattan soğuttuğu söyleniyor. en son survivor turabi konusu açılınca " laf atmayın turabi'ye verir size kurabiye'' demiş, okan da reklam arası verip sonrasında programı bitirmiş.
40 yıllık papazım böyle günah çıkaran görmedim
son zamanlardaki panpiş videolarıyla fenomen olmuş kişi. harbiden noluyo buna be?
survivorın morgülüyüm hayatın tek formülüyüm diyerek ilgili yarışmanın ilk ünlüsü olarak açıklanan kişi...
survivorın morgülüyüm hayatın tek formülüyüm diyerek ilgili yarışmanın ilk ünlüsü olarak açıklanan kişi...
survivor 2016, yılmaz morgül ile çok renkli olacak eminim. katılacağı oyunları izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.
  • /
  • 2